Rezultate te kerkimit per termin: +Miqesorja

Total: 280
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.738Z

Miqesorja Luftetari-Janina 4-3

do ndeshje futboll do te ishte ndeshje e pavlere kur jemi dy dite larg nga fillimi i finaleve te boterorit Brazil 2014 Por miqesorja e zhvilluar ne Gjirokaster mes Luftetarit dhe Janines ka qene ndryshe pasi ka zbritur ne fushen e futbollit pas 24 vjetesh emra si Boni Liti Angoni Lamaj Shoni Cenko A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.588Z

Miqesorja ndajMaqedonise kombetarjahumb edhe Canen

POGRADEC- Kombetarja shqiptare ka nisur grumbullimin ne Pogradec per ndeshjen miqesore ndaj Maqedonise ne program te merkuren ne oren 18. Ne krye te ekipit kete here eshte edhe trajneri Josip Kuzhe qe rikthehet pas mungesave me Bosnjen dhe me Bjellorusine. Nderkohe ekipi duket i pergjysmuar ne prag

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.443Z

Miqesorja ndaj Frances

brbrFutbollistet e Shqiperise e kane pershkruar miqesoren kunder Frances si nje sfide shume te rendesishme per te ardhmen e skuadres kuqezi Pavaresisht mungesave te shumta Hysaj dhe Lenjani jane te bindur se te gjithe lojtareve e rinj qe do tu kerkohet te futen ne fushe do te duan te bindin trajneri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.244Z

Shkumbini sot miqesorja me Apolonine

Sot ne ora 10.30, ne stadiumin e tij, Shkumbini do te zhvilloje takimin miqesor me Apolonine e Fierit. Kjo eshte miqesorja e trete radhazi e cila do te kete dicka te vecante. Nese ne dy takimet e para skuadra ka pasur si qellim kryesor vleresimin e nivelit te saj, tani stafi teknik i peqinit do te k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.044Z

Zyrtarizohet miqesorja Itali 8211 Shqiperi

0 brbr brbrZyrtarizohet miqesorja mes Shqiperise dhe Italise qe do te zhvillohet me 18 nentor ne Xhenovabrbr brbrFederata Shqiptare e Futbollit ka konfirmuar se Federata Italiane e Futbollit ka dhene konfirmimin perfundimtarbrbr brbrTe ardhurat nga kjo sfide do te kalojne per te ndihmuar te permbyt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.247Z

Teuta- Vllaznia, miqesorja ne “Tofik Jashari” te Shijakut

Sot, durrsaket do te luajne nje ndeshje tjeter miqesore, ku kundershtari i radhes do te jete Vllaznia. Per shkak se ne stadiumin "Niko Dovana" do te zhvillohet finalja e Superkupes se Shqiperise, miqesorja e Teutes me kuqeblute do te zhvendoset ne stadiumin e Shijakut, "Tofik Jashari". Kjo ndeshje p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.595Z

Miqesorja Italia me te rinj ndaj Shqiperise  

0 brbr brbrAntonio Conte do te luaje disa me elemente te rinj ne miqesoren e 18 nentorit me Shqiperine qe do te zhvillohet ne Xhenovabrbr brbrConte ka sqaruar se natyrisht nuk do te jene ne fushe lojtaret te cilet do te aktivizohen ne takimin me Kroacine me 16 nentor i vlefshem per kualifikueset e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama