Rezultate te kerkimit per termin: +Mirela +Rate

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.471Z

Avokatët kryesisht kërkojnë para, por mohojnë bojkotin

26/03/2010 Nga gushti i kaluar pa rroga TIRANË-Avokatët e caktuar kryesisht nga gjykata në proceset penale, nuk janë paguar që nga muaji gusht i vitit 2009. Këtë fakt e pohojnë pothuaj të gjithë avokatët e kësaj kategorie, ndërkohë që vazhdojnë të jenë të gatshëm dhe në pritje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.927Z

"Banda e Durresit" me avokat te rinj

Tirane- Tre te pandehurit e cilesuar si drejtues dhe kundershtare me njeri-tjetrin ne "Banden e Durresit" nuk do te mbrohen nga avokatet qe kishin zgjedhur me prokure. Kete vendim e ka marre dje trupi gjykues i kryesuar nga gjyqtarit Gurali Brahimllari. Shkak eshte bere largimi i tre mbrojtesve nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.947Z

Gjykata përjashton avokatët e Berishës, Dokles e Taullajt

Caktohen avokatë të rinj, të pandehurit pranojnë vendimin Përjashtimi, pas braktisjes disa herë të sallës së gjyqit Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi përjashtimin e tre avokatëve nga mbrojtja e të pandehurve Lulzim Berisha, Indrit Dokle e Indrit Taullaj, duke caktuar dje tre avokat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama