Rezultate te kerkimit per termin: +Missisipin

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.026Z

SHBA, tornado godet pjesën qëndrore dhe jugore, 12 viktima- FOTO

SHBA-Ka arritur në 12 bilanci i viktimave të shkaktuar nga tornado në SHBA. Situata më dramatike është në Little Rock, në Arkansas, me 11 të vdekur. Një tjetër viktimë është regjistruar në Quapaw, në Oklahoma, ku er

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.361Z

BP shpenzon më shumë për reklama se për ndihma

Washington, 2 shtator – Gjiganti i naftës British Petroleum (BP) që nga rrjedhja e naftës në Gjirin e Meksikës ka shpenzuar 93 milionë dollarë për reklama, ndërsa për të ndihmuar shtetet e rrezikuara të SHBA-së ka dhënë 89.5 milionë dollarë. Që pas shpërthimit në platform

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.156Z

Santorum fiton në Alabaman dhe Missisipin

Kandidati i Partisë Republikane, Rick Santorum, ka fituar zgjedhjet në shtetet jugore te Alabamës dhe Misisipit, duke forcuar gjasat e tij për të marrë nominimin e partisë për zgjedhjet presidenciale amerikane, që mbahen në nëntor.Por, fitoret e Santorumit e lënë Partinë Republikane pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama