Rezultate te kerkimit per termin: +Mitrovic

Total: 6317
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.107Z

Vrasje në Mitrovicë

Lajmin e konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Brahim Sadriu, i cili ka thënë për Indeksonline se dyshohet të jetë vetëvrasje por rasti ende po hetohet nga policia. “Rreth orës 13:00 në Mitrovicë është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.292Z

Anderlehti Hasi fal sulmuesin Mitrovic

e Shtune 18 Tetor 20141536 pm Edhe ne skuadra te tjera europiane shqiptaret e serbet jane bashkelojtare Pak me e vecante situata eshte tek Anderlechti belg ku Besnik Hasi eshte trajner i sulmuesit Aleksandar Mitrovic Trajneri kosovar Hasi me heret ishte futbollist i Shqiperise M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.745Z

Kurti: Bashkohemi në Mitrovicë

Qendra e Vetëvendosjes në Prishtinë organizoi një tubim mobilizues për protestën që është paraparë të mbahet më 30 mars në sheshin “Mehë Uka” në Mitrovicë. Kreu i VV-së për Prishtinën, Berat La

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.059Z

Dragisha Vlashkoviq zgjidhet kryetar i Mitrovicës!

Dragisha Vlashkoviq nga SNS (Partia përparimtare serbe e Tomislav Nikoliqit) është zgjedhur sot, në mbledhjen e jashtëzakonshme të Kuvendi komunal të Mitrovicës, kryetar i komunës, njoftojnë medie të Beogradit Vlashkoviq është zgjedhu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.976Z

Mitrovicë, ka nisur rivotimi

PRISHTINE-Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka bërë të ditur se për rivotimin në komunën e Mitrovicës janë hapur me kohë të gjitha qendrat e votimit dhe vendvotimet. Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka, ftoi të gjithë anëtarët e k&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.322Z

AKR-ja fiton edhe Mitrovicën

Në Mitrovicë, kandidati i Aleancës Kosova e Re Agim Bahtiri sipas gjitha gjasave do të jetë kryetar i Mitrovicës. Sipas KQZ-së për Bahtirin kanë dalë të jenë 11.978 ose 52.20 për qind, ndërsa për Kastratin deri tani kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:21.516Z

Bastisen shkollat në Mitrovicë

Tri shkolla të mesme në Mitrovicë kanë qenë në shënjestër të organeve të rendit sot në mëngjes.  Gjimnazi, shkolla ekonomike dhe ajo teknike, janë bastisur nga policia me urdhër të gjykatës me qëllimin paranda

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama