Rezultate te kerkimit per termin: +Mjaft

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.680Z

Mjaft është mjaft!

Nga Dr. Shk. Arben Zenelaj   Spunto e këtij shkrimi u bë pyetja që një friend në rrjetin social Facebook shtronte për kuptimin e fjalës pehlivan. Pas rënies së temperaturave elektorale dhe rritjes së atyre stinore, një tjetër lloj temperature ka zënë një pjesë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.970Z

MJAFT kunder Berluskonit

Dita e sotshme eshte cilesuar si 7 prilli i 1939.Levizja Mjaft ka protestuar kunder vizites se kryeministrit Silvio Berluskoni, dhe projekteve teknologjike qe qeveria nenshkroi me qeverine italiane dhe biznese nga ky vend.Mjaft ka paralajmeruar protesta te tjera, dhe ka kerkuar transparence per ket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.493Z

MJAFT Te rinjte te LSI nuk jane te MJAFT-it

Levizja MJAFT ka leshuar sot pasdite deklaraten e meposhtme ..Me anen e ketij lajmerimi Levizja Mjaft kerkon tju beje me dije se nuk ka asnje lidhje direkte apo indirekte me incidentin e ndodhur ne mesdite prane ambienteve te selise se Partise Levizja Socialiste per Integrim. Gjithashtu studentet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.046Z

Mjaft apel nderkombetareve

Lëvizja “Mjaft” i drejtohet të gjitha përfaqësive të huaja në Tiranë të marrin një qëndrim të qartë për cfarë ndodhi më 21 Janar. “Lëvizja “Mjaft” beson fuqishëm -thuhet n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.964Z

MJAFT PD smbajti premtimet

E merkure 21 Nentor 2012 1727 MJAFT/KUVENDIPartia Demokratike ka arritur te mbaj vetem 27 te premtimeve te saj elektorale. Ky eshte konkluzioni i dal gjate nje monitorimi nje vjecare qe levizja MJAFT ka realizuar per punen e kuvendit te Shqiperise. Ne nje raport te detajuar mjaft nenvizon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.295Z

"Mjaft!": Duhet gjithëpërfshirje

Lëvizja "Mjaft!" konstatoi dje se mbledhjet e Komisionit Kuvendor për Reformën Zgjedhore janë zhvilluar me dyer të mbyllura. Në një komunikim me median, ata sqaruan se përfaqësimi politik në këtë komision është kufizuar në forcat kryesore politike. "Ajo çka do të ishte më e mira p�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.984Z

"Mjaft” dhe “asgjë”

Nga Kastriot Shehdadi Përpilimi dhe publikimi i listave të kandidatëve për zgjedhjet e 28 qershorit, nga do të dalë Parlamenti i ri me mundësi që shumëkush prej deputetëve aktualë dhe paraprakë të kenë mandat tjetër shtesë, ka treguar, por jo në mënyrë të drejtpërdrejtë, si gj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama