Rezultate te kerkimit per termin: +Mobile +Escalator +Thumbnails

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.367Z

TABELAT E PLOTA Nis rrugetimi i kombetareve drejt boterorit Rusi 2018

lang enUS p idlastbrbr windowtaboola windowtaboola taboolapush mode thumbnails-a-escalator slider true placement Mobile Escalator Thumbnails targettype mix

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.978Z

Lendim i tmerrshem gjate nje ndeshje futbolli VIDEO

Storm Roux ka pesuar nje lendim te tmerrshem derisa Melbourne City pesuan nje penallti ne ballafaqimin kunder Central Coast Marinersbr br var videoID 1099714 lang enUS p idlastbrbr windowtaboola windowtaboola taboolapush mode thumbnails-a-escalator sli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.419Z

PAMJET Atmosfera e ndeshjes France-Shqiperi ne Marseje

Keto jane pamje te publikuara nga UEFA dhe mediat me te medha boterore per atmosferen ne stadiumin e Marsejes per ndeshjen France-Shqiperi e vlefshme per Euro 2016  lang enUS p idlastbrbr windowtaboola windowtaboola taboolapush mode thumbnails-a-escal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.127Z

Atentat me thike shqiptarit ne Itali kishte lene takim me dike

PUBLICITET Itali 4 janar 2016 NOAal - Nje shqiptar 36-vjecar u godit me thike ne bark dhe gjoks mbremjen e se shtunes ne Sampierdarena ne Italibr br ANSA raporton se i riu u shoqerua ne spitalin Villa Scassi nga pronari i nje klubi nate me te cilin kishte kaluar edhe mbremjenbr b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.242Z

VIDEO Bjeri gajdes gajdexhi ja si e luajne skocezet

Transmetuar me 18072016 - 0158 Ne nje prej rrugeve te Skocise eshte degjuar te luhet kenga Bjeri gajdes gajdexhi me veglat e tyre muzikore karakteristikebr br Shikojeni var videoData 11044542 lang enUS

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.497Z

Ja kenget me te preferuara nga cifti presidencial Obama

Transmetuar me 02012016 - 1309 PUBLICITET Presidenti amerikan Barack Obama dhe Zonja e Pare Michelle Obama kane zbuluar ne Spotify listen e kengeve te tyre te preferuara per festat Degjojini ato falas duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.541Z

Alarm per bombe prane ambasades amerikane ne Tirane

Gjendet nje cante e dyshimte prane Ambasades amerikane ne Tiranebr br anta e dyshimte ka rene ne sy te kalimtareve te rastitbr br Policia ndodhet ne vendngjarje dhe ka rrethuar zonen pasi moren alarmin per canten e dyshimte lang enUS p idlastbrbr windowtaboola wind

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama