Rezultate te kerkimit per termin: +Mohelebi

Total: 82
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.209Z

Sport Ekspres: Mohelebi, pak “Paris” te Tirana

Gazeta e perditshme sportive "Sport Ekspres" (22 janar) e hap me titullin e madh Mohelebi, pak "Paris" te Tirana. Francezet Lorent Mohelebi dhe Frederik Moke flasin per Gjergj Stefen ne Antalia. Titulli dytë : Plaku "ikën naten", Canaj e "qan diten" FAQJA E PARE E GAZETES

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.209Z

Panorama Sport: Mohelebi, gruaja e dha pelqimin

Gazeta e perditshme sportive "Panorama Sport" (22janar) e hap me titullin e madh Mohelebi, gruaja e dha pelqimin Francezi i Tiranes tregon per gazetarin Jetmir Halilaj se si e bindi te shoqen per te ardhur ne Shqiperi Titulli dytë : Termet ne Ulqin, panik te Partizani FAQJA E PARE E GAZETES

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.208Z

Tirana fiton 5-0, Mohelebi debuton me gol

Tirana fitoi 5-0 me një skuadër siriane në miqësoren e dytë të zhvilluar në Antalia. Golat për bardheblutë u shënuan nga Klodian Duro (2), Daniel Xhafaj, Indrit Fortuzi. Golin e fundit e shënoi blerja më e re bardhebluve, francezi Lorent Mohelebi.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.301Z

Nga hungarezi Kenesei te francezi Mohelebi

Tirana është klubi me më shumë trofe, 43 në total, duke llogaritur 23 kampionate, 13 Kupa të Shqipërisë dhe 7 Superkupa. Gjithsesi, pas viteve 90' kontributin e tyre e kanë dhëne edhe disa lojtarë të huaj. "Më i spikaturi mbetet hungarezi Zoltan Kenesei, i ardhur në kohën e El-Sajedit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.708Z

Francezi Mohelebi firmos me Tiranën

Mesfushori francez, Laurent Mohelebi firmosi sot një kontratë dy vjeçare me skuadrën e Tiranës. 25-vjeçari, i cili ka luajtur me 24 herë me kampionët në sezonin 2007-2008, është lojtari i tretë i huaj te Tirana, pas portierit maqedonas Korunovski dhe mbrojtësit nigerian Abra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.212Z

Tirana: Kcira dhe Mohelebi debutojnë kundër Elbasanit

Tirana sot paradite zhvilloi stërvitjen e fundit përpara sfidës me Elbasanin, të programuar për ditën e shtunë në orën 17:00 në stadiumin kombëtar "Qemal Stafa". Trajneri Astrit Hafizi tashmë është i bindur për formacionin që do të hedhë në fushë kundër skuadrës së Krenar Alim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.709Z

 Laurent Mohelebi firmos për TiranënTe Tirana vazhdojnë të stërviten sulmuesit Arbër Abilaliaj dhe Enco Malindi, si dhe mbrojtësi Ditmar Bici.

Mesfushori francez, Laurent Mohelebi, firmosi për dy vjet me Tiranën. 25-vjeçari ka luajtur me 24-herë kampionët në sezonin 2007-2008. Mohelebi është lojtari i tretë i huaj te Tirana, pas portierit maqedonas Korunovski dhe mbrojtësit nigerian Abraham Alecheny. Te Tirana vazhdojnë të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama