Rezultate te kerkimit per termin: +Momentalisht

Total: 5878
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.748Z

Milan kalon Kaljarin momentalisht ne krye

Milani mund Kaljarin me rezultatin 2-0, në një prej dy takimeve të luajtura të martën të Serisë A. Kjo mund të quhej edhe java e parë, pasi sipas kalendarit duhej të luhej në gusht, por u shty për shkak të grevës së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.925Z

Spahiu: Momentalisht kërcënohen dhe mbrohen 15 gjyqtarë, gati masat shtesë

16/09/2011  Nënkryetari i KLD-së jep alarmin për shtimin e rasteve të kërcënimeve TIRANE-Nënkryetari i KLD-së, Kreshnik Spahiu, ka vënë alarmin lidhur me sigurinë e jetës së gjyqtarëve të vendit, ku ka lajmëruar se janë dhe 15 gjyqtarë të tjerë që kërcënohen dhe që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.494Z

Kështu duket sheshi momentalisht

Siç edhe shihet në foto, numër i madh i njerëzve po mblidhen para skenës që opozita ka ngritur në sheshin Zahir Pajaziti. Sipas opozitës manifestimi do të nis në orën 14:00, dhe është bërë thirrje që qytetarët të demonstrojnë kulturë qytetare duke protestuar qetësisht. Sipas opo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.928Z

Britania momentalisht kundër sulmeve ndaj Iranit

Britania njoftoi sot se “për momentin” është kundër një sulmi ushtarak ndaj Iranit lidhur me programin e tij bërthamor, me arsyetimin se sanksionet ndaj këtij shteti po kanë efekt dhe se diplomacisë duhet dhënë më shumë koh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.506Z

Daçiq: Për ndarjen e Kosovës momentalisht nuk bisedohet

Nënkryetari i parë i Qeverisë dhe shef i diplomacisë serbe Ivica Daçiq ka deklaruar sot se do të duhej që shumë shpejt të formohet Asociacioni i Komunave Serbe (AKS), që është pushteti i parë politik i serbëve në Kosovë pas vitit 1999. I pyetur se a është AKS-ja hapi i parë drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:26.127Z

Sporti "me këmbë të pastra". Momentalisht, vetëm një slogan

Në fillim të vitit 2008, më saktësisht më 24 janar, është hedhur edhe ideja e "sportit me këmbë të pastra". Ministria e Sportit, Shoqata e Prokurorëve të Shqipërisë dhe Zyra për Mbrojtjen e Qytetarëve (ZMQ) prezantuan projektligjin për fenomenin e manipulimit të rezultateve sportiv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.305Z

Niveli i lumit Bunë, momentalisht 9.11 nga 9.25 që është pika kritike

FOTOTTiranë, 9 Janar NOA Situatë serioze në Shkodër pasi niveli i lumit të Bunës është aktualisht 9.11 nga 9.25 që është pika kritike. Këtë pohim e bëri Ministria e Brendshme para pak çastesh përmes një komunikate zyrtare që shpërndau, duke iu referuar të dhënave të orës 12.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama