Rezultate te kerkimit per termin: +Monitor

Total: 2999
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.529Z

Një monitor nuk mjafton më

Moda e re e pc është përdorimi i më shumë se një monitori. Tashmë praktikë e zakonshme tek të rinjtë, po përhapet për të kursyer kohëTashmë një trend botëror, gjithnjë e më shumë njerëz përd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.839Z

The Christian Science Monitor Krimea smund te krahasohet me Kosoven

Transmetuar me 18032014 - 2146 E perditshmja e Bostonit The Christian Science Monitor ne nje analize krahasuese midis Kosoves dhe Krimese shpjegon dallimet dhe argumentin qe sjelle presidenti rus Vladimir Putin dhe kundervenien e kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.487Z

Nuk pashë jorgan a batanije para Skënderbeut, vetëm një monitor

Nga Andi BEJTJA Hera e pare qe ndejtja nja dy ore pa lundruar neper portale dhe sa u ktheva lajmi qe te binte si bombe ne stomak kudo ishte: myslimanet kane mbuluar Skenderbeun teksa faleshin ne shesh. Skandal kane mbuluar Skenderbeun! Skandal ketej! Skandal andej! Bej te gjej ndonje jorgan a batani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.392Z

Rama: Raporti i "Balkan Monitor", Shqipëria vendi më i korruptuar në rajon

Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama në një konferencë për shtyp është shprehur për raportin e "Ballkan Monitor", realizuar nga Gallupi në bashkëpunim me Fondin Europian për Ballkanin.Sipas Ramës Raporti e përcakton Shqipërinë si një rast të veçantë negativ në kapitullin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.849Z

Gallup Balkan Monitor Shqiptaret besim tek presidenti

Instituti i famshem i sondazheve Gallup ne bashkepunim me Qendren per Politika Europiane dhe Fondin Europian per Ballkanin kane bere publike ne Bruksel rezultatet e sondazhit Ballkan Monitor 2010. Kapitulli ku jepet permbledhja me sondazhet per Shqiperine titullohet Me ekonomine ne gjendje te keqe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.486Z

Bussines Monitor: Ja si do të jetë vlera e lekut më 2012

SHKRUAN: Sabina Veizaj 11-01-2012 13:06Sipas “Emerging Europe Monitor”, vendet në krizë të BE-së, me të cilat Shqipëria kryen tregtinë e jashtme, dhe kriza e brendshme politike janë dy faktorët negativë do të frenojnë rritjen ekonomike të vendit Raporti i publikuar për eko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.090Z

Monitor: Iluzioni i ilaçeve të lira, shpenzojmë më shumë se sbëjnë efekt

Teksa çmimet e barnave janë ulur të paktën me 2 2% këtë vit sipas INSTAT, importi i tyre është rritur dukshëm. Nga të dhënat e Doganave mësohet për periudhën 11 mujore (janar-nëntor 2016) importet e ilaçeve shënuan një rritje vjetore në vlerë me 9%, duke arritur në 19 miliardë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama