Rezultate te kerkimit per termin: +More +Mark

Total: 154
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.933Z

Dëshmia që fundos Mark Frrokun

Dëshmia e oficerit belg te policisë gjyqësore Steven Van Deneste, mund te fundose ish-deputetin Kristian Demokrat Mark Frroku. I thirrur nga Prokuroria, zyrtari i larte i policisë se Brukselit, ishte vete këtë te marte ne Gjykatën e Tiranës, për te dëshmuar mbi hetimin e tij per vrasje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.258Z

Mark Zuckerberg kërcënohet nga ISIS, vendos 16 roje në shtëpi

Themeluesi i Facebook, Mark Zuckerberg, është kërcënuar nga militantët e Shtetit Islamik ISIS. Pas kësaj, ai ka shtuar sigurinë duke vënë 16 persona për të mbrojtur shtëpinë e tij në Kaliforni. Megjithatë, ky kërcënim nuk e ka ndaluar Markun që të dalë për vrap në Berlin. A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.201Z

Vrasja në Belgjikë, shtyhet sërish gjyqi ndaj Mark Frrokut

Seanca gjyqësore në Gjykatën e Krimeve të Rënda ndaj ish-deputeti të Shkodrës, Mark Frroku është shtyrë sërish. Shkak është bërë mungesa e shtetasit Kristian Marinaj, i cili është i përfshirë në vrasjen e ndodhur në Belgjikë në vitin 1999, vrasje për të cilën akuzohet dire

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.085Z

Nard Ndoka zbulon misterin e emrit Mark në formularin e dekriminalizmit

Deputeti i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka pranuar në formularin e dekrimalizimit se ka ndryshuar emrin e tij të mëparshëm. Ai ka shkruar se emri i tij mëparshëm ka qenë Mark Ndokaj. Por në një reagim në Facebook, Ndoka ka treguar përse e ka ndryshuar emrin nga Mark në Nard. "Per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.147Z

Mark Frroku në gjyq: Kam punuar me ndershmëri, prokuroria më trajton si alien

Ish-deputeti Mark Frroku ka dalë sot para gjykatës për seancën e radhës. Ai ka thënë se, prokurori e përshkruan si alien, ndërsa ka mohuar të ketë lidhje me vrasjen e vitit 1990 në Belgjikë për të cilën e akuzojnë. Më tej ai është shprehur se akuzat që i bëjnë janë "tendenci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.017Z

Facebook-u i Mark Zuckerberg është ndryshe nga ai i juaji, ky është ndryshimi

Aplikacioni përfshin disa karakteristika të cilat nuk i gjeni në një iPhone normal. Fillimisht, ndërsa Mark e hap atë, ai e përmend që ky është 'versioni i verdhë i aplikacionit Facebook'. Më vonë, ndërsa ai tregon mënyrën për të filluar transmetimin e videos live, vihen re ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.327Z

Një propozim human i Nard Ndokës dhe një sqarim për emrin Mark

Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Nard Ndoka kskandalit të bërë publik vetëm pak ditë më parë, ku në Shtëpinë e Fëmijës në Shkodër u zbulua se 3 vajza ishin abuzuar seksualisht sipas prokurorisë dhe të gjithë fëmijët që banonin aty, ishin keqtrajtuar fizikisht dhe psikologjik

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama