Rezultate te kerkimit per termin: +Mori

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.514Z

Na mori malli për Lazaratin

Nga Flutura Açka Në Lungare ka pak jetë njerëzore, por ka jetë hashashi me tepri. Të vetmet makina që sheh janë ato që çojnë e marrin punëtorët e ‘kompanise’, ose rojet. Sepse ruhet mirë mali dhe malli, thonë. Madje edhe retë i kemi aleatë, siç edhe duket nga fotoja.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.080Z

E meritoi, e mori (Foto)

Mesfushori Anderr Herrera, është votuar lojtari i muajit shkurt të Manchester United, nga tifozët e kësaj skuadre. Lojtari i ardhur nga Athletico Bilbao, ka regjistruar disa paraqitje të mira gjatë muajit që lamë pas, duke mos lënë dyshime, se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.896Z

Doda: Kush mbjell erë, korr stuhinë dhe mori atë rezultat që mori

Deputetja e Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Mesila Doda, tha se procesi zgjedhor nuk arriti standarde më të larta. Ajo tha se ishte proces që u stis nxitimthi. Duke cituar thënien popullore kush mbjell erë, korr stuhi, Doda tha se ata që e gatuan këtë morën atë rezultat që m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.084Z

Berisha: Rama humbi, mori ç’ka meritonte

 Kryeministri Sali Berisha tha dje se kryetari i PS-së, Edi Rama, është humbësi i zgjedhjeve të 28 qershorit. Nga qyteti i Kukësit, ku mori pjesë në inaugurimin e rrugës Kukës-Krumë, kreu i qeverisë duke iu referuar deklaratave të kundërshtarit të tij politik për rrugën Durrës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.814Z

"Memento Mori", të gjithë janë të vdekshëm

23/05/2005  I vendosur jashtë "kubave të bardhë" që shpeshherë kufizojnë individin "1/60 Insurgent space" është shndërruar tashmë në simbolin e një hapësire që lëviz vazhdimisht nëpër qytet, duke mundësuar "operacione" artistike nga artistët shqiptarëë, por edhe të ft

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.258Z

Obama Epoka e Kadafit mori fund

 Epoka e regjimit të Muamar Kadafit mori fund, u shpreh sot presidenti amerikan Barak Obama, duke i kërkuar liderit libian të njoftojë hapur largimin nga pushteti. "Regjimi Kadafi mori fund. E ardhmja e Libisë është në duart e popullit të saj&q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.891Z

Ne Elbasan numërohen kutitë e para, Peqinin e mori PDIU

Në  Elbasan procesi i numërimit ka nisur me vonesë. Deri në orën 13: 40 janë numëruar vetëm 28 kuti nga 234 kuti votimi që janë gjithsej. Procesi i numërimit u pezullua për 1 orë në pallatin e Sportit “Tomorr Sinani”.  Këtu po numërohen KZAZ nr 47, 48 dhe 50. Sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama