Rezultate te kerkimit per termin: +Moskallezim

Total: 199
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.337Z

Tentative vrasje ne Tirane 3 te arrestuar per moskallezim krimi

Tirane 16 prill 2015 NOAal- Tre persona jane vene ne prangat e policise se kryqytetit te akuzuar per moskallezim krimibr br Te ndaluarit jane 19 vjecari Arsen Rama 18 vjecari Evalioni aci dhe 16 vjecari RMbr br Tre te rinjte u ndaluan per moskallezim krimi lidhur me ngjarjen e ndodhur me 12 shku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.585Z

Arrestohet i denuari me burg per moskallezim krimi

Lezhe 17 qershor 2016 NOAal - Nje person i denuar me dy vite burg eshte arrestuar nga policia e Lezhes Mesohet se ne pranga ka perfunduar Nikolin Ndoka 24 vjec banues ne Kallmet te Lezhesbr br Arrestimi i tij erdhi pasi Gjykata e rrethit Gjyqesor Lezhe me nje vendim te dates 23 korrik te vitit te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.243Z

Vlore arrestohen 4 shtetas nga Maqedonia akuzohen per vjedhje dhe moskallezim krimi

Vlore 14 gusht 2015 NOAal- Policia e Vlores ka bere te mundur kapjen dhe arrestimin ne flagrance te 4 shtetasve nga  Shkupi i Maqedonise me akuzen per vjedhje dhe moskallezim krimibr br Policia informon se eshte  bere i mundur arrestimi i shtetasit  Jetmir Emini 18 vjec banues ne Maqedoni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.424Z

Tentative vrasje ne Durres dy te arrestuar

Durres 29 janar 2015 NOAal- Dy persona jane vene ne prangat e policise se Durresit si te perfshire ne nje tentative vrasje dhe per moskallezim krimibr br Ne lagjen nr13 ne Durres dy dite me pare ne ambientet e nje lokali ku eshte plagosur shtetasi me iniciale QQ  pas kryerjes se veprimeve proce

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.140Z

Fier/ Ndryshoi deshmine ne gjyq, arrestohet i denuari

Nuk bashkepunoi me prokurorine per zbardhjen e nje ngjarje kriminale, denohet per moskallezim krimi nje 25-vjecar nga Velmishi i Fierit. Policia vendore i ka vene prangat diten e djeshme te kerkuarit Klevin Tomorri, pasi ne baze te urdhrit te Prokurorise se Krimeve te Renda Tirane, mbeshtetur ne ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.116Z

Vrasja e 30-vjecarit Enton Nikaj keto jane denimet per 5 te akuzuarit

Gjykata e Tiranes ka dhene vendimet e saj ne lidhje me vrasjen e 30-vjecarit Enton Nikaj ne nje restorant ne Dajtbr br Keshtu eshte denuar me 16 vite burg Emiljano Tasho per vrasje me dashje dhe armembajtje pa lejebr br Me 14 vite burg jane denuar Ervis Martini Bujar Hasani Te dy jane denuar per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.246Z

Arrestohen 4 të rinj nga Shkupi/Akuzohen për vjedhje me dhunë dhe moskallëzim krimi

Policia e Vlorës ka arrestuar në flagrancë 4 persona nga Shkupi me akuzën e vjedhjes. Sipas policisë, njëri prej personave ka kryer veprën penale të vjedhjes, duke përdorur dhunën fizike, ndërsa shokët e tij nuk e kanë deklaruar akttin kriminal. Katër shtetasit e arrestuar janë Jet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama