Rezultate te kerkimit per termin: +Mso

Total: 4355
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:47.419Z

,"sans-serif"; mso-bidi-font-weight: bold; mso-ansi-language: SQ">Gjatë vizitës në Japoni, Kryeministri Berisha pati edhe një takim me Zëvendëskryetarin e Dhomës Japoneze të Tregtisë dhe Presiden

Gjatë vizitës në Japoni, Kryeministri Berisha pati edhe një takim me Zëvendëskryetarin e Dhomës Japoneze të Tregtisë dhe President i Bordit të Korporatës Mitsubishi, Mikeo Saaki. Dhoma Japoneze e Tregtisë përshin mbi 1300 kompani, 130 shoqata industriale dhe rreth 50 shoqata ekonomike r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:47.429Z

language: SQ">Kryeministri Berisha mirëpriti sot, një delegacion të Parlamentit të Kosovës të kryesuar nga Kryetari i ketij Parlamenti të Kosovës,  zoti Jak

Kryeministri Berisha mirëpriti sot, një delegacion të Parlamentit të Kosovës të kryesuar nga Kryetari i ketij Parlamenti të Kosovës,  zoti Jakup Krasniqi.   Duke u uruar parlamentarëve  kosovarë mirëseardhjen, kryeministri u shpreh se kjo vizitë kryhet vetëm p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:47.920Z

style="FONT-SIZE: 9pt; COLOR: black; FONT-FAMILY: "Arial","sans-serif"; mso-ansi-language: SQ">“Gjatë vizitës time në Bruksel zhvillova disa takime mjaft të rëndësishme. Fillimisht, u takova me

“Gjatë vizitës time në Bruksel zhvillova disa takime mjaft të rëndësishme. Fillimisht, u takova me Kryeministrin e Belgjikës, zotin Ives Leterme, i cili është dhe një mik i imi. Me të diskutova për të gjitha marrëdhëniet shumë të mira që ekzistojnë mes dy vendeve tona,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:47.426Z

,"sans-serif"; mso-ansi-language: SQ">Pas takimit me mes tyre, Kryeministri Berisha dhe Komandanti i NATO-s në Komandën e Forcave të Bashkuara në Napoli, Admiral Mark Fitzgerald dhanë një konferencë të

Pas takimit me mes tyre, Kryeministri Berisha dhe Komandanti i NATO-s në Komandën e Forcave të Bashkuara në Napoli, Admiral Mark Fitzgerald dhanë një konferencë të përbashkët për shtyp.   Kryeministri Berisha: Sapo përfundova takimin me Admiralin Fitzgerald, Komandantin e Krahut

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama