Rezultate te kerkimit per termin: +Mua

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.857Z

Mua: Jo varre me kate

Bashkia e Tirans krkon ndryshimin e tradits s varrimit pr t vdekurit. Mos gjetja vend pr varreza, ka detyruar zyrtart e bashkis s kryeqytetit tu drejtohen klerikve fetar q t lejojn n varrezat me kate. Nnkryetari i Bashkis s Tirans, Eduart Shalsi, ka krkuar nga Kryetari i Komunitetit Musliman, Seli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.483Z

Bëmani dhe mua ekspertizën

Share Nga Bledi Mane   1./ Ekspertiza e parë Bela e madhe më ka gjetur. Kam futur veten në një lloj rrethi vicioz, nga i cili me hir a pa hir nuk dal dot. Aspak rëndësi nuk ka se çfarë bëj, por autorësinë nuk e fitoj dot. E mbani mend kur gjatë 2003-it flisja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.285Z

Deschamps: Për mua vendos Marseille

Didier Deshamps dëshiron të mbetet në drejtim të Olympique de Marseille pavarësisht sezonit të dobët, por thotë se ai se kjo nuk është në duart e tij. “Unë nuk duhet t`i përgjigjem kësaj pyetje. Unë jam i punësuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.874Z

Ka përgjigje Kryeministri për mua?

  Nga hetimet e fundit mbi Gërdecin, dalin dhjetëra gjëra tronditëse për një shoqëri. Mbi të gjitha, ka marrë një goditje shumë të rëndë, besimi qytetar që në pushtetin politik të ketë mbetur dikush ende i ndershëm. Unë doja të theksoja dy gjëra. E para, ne kemi një pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.003Z

Shkëndije Mujaj: Meshkujt për mua janëlodra (FOTO)

Shkëndije Mujaj supozohet se tërë ditën e natën qëndron në internet vetëm për të servuar foto të nxehta e video për fansat e saj. Ajo me fansat hap debate, me tema të ndryshme, madje edhe debate të nxehta dhe pa tabu, duke iu përgjigjur të gjithëve. ”Çka janë femrat për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.874Z

Mua uron festn e Fitr Bajramit

Kryetari i Komunitetit Musliman shqiptar haxhi Selim Mua ka uruar t gjith besimtart mysliman shqiptar brenda dhe jasht Shqipris, festn e Fitr Bajramit. N mesazhin e urimit, Mua uron q kjo fest t sjell me ndihmn e Zotit gzim dhe harmoni. Profeti Muhamed (paqja dhe bekimi i Zotit qofshin mbi t) na

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.195Z

Me ndiq mua zemer

Alessandra Ambrosio po shijon plazhin e mrekullueshëm të Meksikës pasi kështu ia do puna. Modelja 33-vjeçare po kalon disa ditë në një resort luksoz ku do të realizojë një set fotografik dhe për fansat e saj ka postuar në T

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama