Rezultate te kerkimit per termin: +Muhaxheri

Total: 574
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.306Z

Muhaxheri është gjallë?

FOTOLAJM Lavdrim Muhaxheri, i riu nga Kosova më i njohur në radhët e ISIS, duket se është gjallë dhe vepron po me këtë organizatë terroriste. Kosovari më i kërkuar në botë, i njohur edhe si Ebu Abdullah El-Kosova, është shfaqur në disa fotografi të reja, të cilat duket se janë ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.063Z

Lavdrim Muhaxheri i paralizuar?!

Terroristi kosovar i ISIS, Lavdrim Muhaxheri, nuk ka hyrë as në Maqedoni dhe as në Kosovë. Ai nuk ka lëvizur për asnjë moment nga streha e tij brenda Shtetit Islamik në territoret e pushtuara në Siri. Shërbimet inteligjente nga dy vendet hedhin poshtë zërat e para disa ditëve, se një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.596Z

Vritet Lavdrim Muhaxheri?

Njoftimet e fundit nga televizioni kurd KNNC, lajm të cilin e transmeton kosovalbaner.com thuhet se është konfirmuar vrasja e Lavdim Muhaxheri dhe trupi i tij është paraqitur në ekranet e këtij televizioni. Ky lajm ende nuk është konfirmuar. Televizioni k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.505Z

Siri plagoset Lavderim Muhaxheri

brbrEkstremisti Lavderim Muhaxheri i cili eshte ne listen e Interpolit per krimet qe ka kryer ne Siri eshte plagosur ne front te luftes Ne nje koment te nje anetari tjeter te grupit radikal Isis Al Savarim thuhet se Muhaxheri gjendet ne nje spital pasi i eshte nenshtruar nje operacioni Por sikurse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.454Z

Plagoset xhihadisti shqiptar Lavdrim Muhaxheri

br br Lavdrim Muhaxheri i njohur gjeresisht ne media kohet e fundit per shkak te pamjeve me koken e prere te nje djali qe postoi ne Facebook ka mbetur i plagosur ne Siribr br br br Ne shtepine e Lavderim Muhaxheritbr br Muhaxheri pjesetar i grupeve ekstremiste islamike mesohet se eshte plago

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.087Z

Rishfaqet Lavdrim Muhaxheri

E përditshmja italiane “Il Giornale” informon se xhihadisti i shumë përfolur kosovar Lavdrim Muhaxheri është shfaqur me anë të një fotografie në sitet online të propagandës dhe përkrahësve së ISIS. Në këtë fotogtafi Lavdrim Muhaxheri mban pranë një armë kallashnikov A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.182Z

Dorëhiqet Gazmend Muhaxheri

Drejtori i Drejtorisë së Urbanizmit në Pejë, Gazmend Muhaxheri, i cili është edhe kryetar i degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës në Pejë, ka dhënë dorëheqje nga posti i tij në këtë drejtori pikërisht në ditën kur është bërë emërimi i një pjesëtari tjetër të LDK-së n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama