Rezultate te kerkimit per termin: +Mundsia

Total: 200
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.609Z

Kriza, Nastase: Ekziston mundsia pr kompromis

Ish-kryeministri rumun, Adrian Nastase ka folur në takimin e Internacionales Socialiste. Ai u shpreh se ekziston mundësia për zgjidhjen e krizës politike që ka përfshirë Shqipërinë. “Kam vizituar disa herë Shqipërinë pas vitit 1990 dhe jam takuar shpesh me kryeministrin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.864Z

Avioni me xhama t hapur

Nj firm n SHBA ka prodhuar nj avion t tipit Microlight n t cilin mund t hypin vetm dy vet. Nj pilot pencionist amerikan, Kirk Haukins, kat mundur daljen n treg t nj avioni q peshon 650 kilogram. Avionic i cili prve dy pasagjerve mund t mbaj edhe nj bagazh deri n 30 kilogram punon me benzin. N serbat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.285Z

Aksident në Durrës, një i plagosur

Nj aksident i rnd me pasoj, plagosjen e nj personi ka ndodhur n aksin rrugor Ura e Dajlanit-Plepa, n afrsi t stacionit Iliria n Durrs. Nj automjet tip Fiat me targa t Tiranes, u prplas gjat mesdites me nj motoiklet duke shkaktuar plagosjen e drejtuesit t saj. Ndrkaq policia ka ndaluar drejtuesin e a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.538Z

Nigeria kontakton Mancinin

E prditshmja italiane, La Gazzetta dello Sport, ka njoftuar t mrkurn se trajneri italian, Roberto Mancini, ka marr ofert q t bhet selektor i Kombtares s Nigeris, e cila do t marr pjes n Kupn e Afrikn, n fillim t vitit t ardhshm, dhe n Botrorin 2010, n mes t vitit t ardhshm. Sipas t prditshmes itali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.635Z

Gattuso vazhdon kontratn

Gennaro Gattuso e ka vazhduar kontratn e tij me Milanin deri n vitin 2012. kt lajm e kat ditur klubi italian prmes uebfaqes s vet zyrtare. A.C. Milan komunikon se futbollisti Rino Gattuso e ka vazhduar kontratn me klubin Rossoner deri me 30 qershor t vitit 2012, shkruan n komunikatn e lshuar nga k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.866Z

T lir pr prapashtesat n internet

Tashm po studiohet mundsia e marrjes s hapsirave n internet me prapashtesa sipas dshirs s prdoruesve. Kjo sht arritur n mbledhjen e fundit t Kshiilit Drejtues t ICAAN (Internet Corporation for Assigned Names) sipas s cils, gjithkush do t ket mundsin t przgjedh prapashtesn e hapsirs n internet. Ajo m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.334Z

Rruga e Arbrit, mundsia e humbur e t gjitha qeverive

Secilit nga ne i ka ndodhur q teksa kalon anash rrugs, t rastis npr lypsar q ju krkojn lmosh. Ndoshta nj pjes e mir e tyre mund edhe t mos ken nevoj, por q kt ves e kan kthyer n nj pjes t rndsishme t jets s tyre. T zgjasin dorn e t krkojn 100 lek. Dhe kur ti i jep 50 t numron me rradh t sharrat. Apo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama