Rezultate te kerkimit per termin: +Munges

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.314Z

Në Kosovë mungesë e kuadrove akademike

Kosova ka mungesë të kuadrove akademik në Fakultetin e Ndërtimtarisë dhe Arkitekturës, Teknologji informative dhe Mjekësi, bëjnë të ditur për Radion Evropa e Lirë zyrtarë të Ministrisë së Arsimit Shkencës dhe Teknol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.152Z

Totozani rekomandim Didit: Anuloni gjobat në mungesë

TIRANE- Avokati i Popullit, Igli Totozani, kërkon revokimin e gjobave të vendosura nga policia në mungesë të drejtuesve të mjeteve. Kërkesa është bërë me anë të një rekomandimi dërguar drejtorit të Përgjithshëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.908Z

Tabaku: Programi duhet të jepet përmes Kuvendit, mungesë serioziteti

TIRANE- Menjëherë pasi u bë publik programi i qeverisë Rama, vjen edhe reagimi i grupit parlamentar të PD-së. Përmes zëdhënëses së këtij grupi, Jorida Tabaku bëhet me dije se ky program nuk është vënë në d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.638Z

Lezhë, rikthehet sporti i volejbollitpas 23 vitesh mungesë

LEZHE- Në Lezhë rikthehen sportet me dorë pas 23 vitesh mungesë. Dy ish-volejbolliste kanë ringritur edhe një herë ekipin “Besëlidhja” për femra, ndërsa bashkia e Lezhës u ka vënë në dispozicion një palestër.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.139Z

QKMF e Shtimes me mungesë të mjekëve

Ndonëse do të duhej t’i kishte të paktën 10 mjekë specialistë të mjekësisë familjare, Qendra Kryesore e Mjekësisë Familjare në komunën e Shtimes është duke funksionuar me 4 mjekë. Drejtuesit e kësaj qendre tho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.178Z

Kukës, temperaturat -18, mungesë reshjesh

KUKËS- Mungesa e reshjeve nuk ka sjellë ndryshime të ndjeshme në zonën verilindore, ku temperaturat mjaft të ulta kanë vështirësuar jetesën e banorëve. Temperaturat në qytetin e Kukësit kanë zbritur deri në minus 9 gradë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.486Z

Vrasja e argjendarit, lirohet për mungesë provash kosovari

TIRANË- Gjykata e Tiranës ka liruar për mungesë provash të dyshuarin kryesor për vrasjen e pronarit të argjendarisë në rrugën ‘Ferit Xhajko’ në kryeqytet me datë 21 tetor. Një javë pas ngjarjes policia e Tiranës a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama