Rezultate te kerkimit per termin: +Muriqan

Total: 600
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.522Z

Muriqan, 5.5 kg kanabis pas gomës së makinës; 2 në pranga

Policia Kufitare ka goditur një tjetër rast të trafikimit të lëndëve narkotike dhe ka rritur të sekuestrojë 5 kg e 500 gr lëndë narkotike e dyshuar kanabis sativa. Forcat blu, mbi bazën e informacioneve të siguruara në rrugë operative kanë evidentuar dhe goditur një tjetër rast, ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.519Z

Pako me drogë prapa rrotës së makinës, pikasen në Muriqan

Dhjetë pako drogë i kanë fshehur prapa rrotës dhe kanë tentuar të kalojnë pikën kufitare të Muriqanit por janë ndaluar nga policia Dy persona Ismet Shehaj, 37 vjeç, banues në Tiranë dhe  Gazmend Koçi, 42 vjeç, banues në Tiranë u arrestuan. Policia informon “Më datë 17.10.2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.271Z

Muriqan, kapen dy persona me 15 kg kanabis në makinë

Policia Kufitare e Muriqanit në Shkodër, godet një tjetër rast të trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike, ku ka sekuestruar 15 kg kanabis sativa dhe ka arrestuar dy shtetas: Aldo Lajthia, 29 vjeç, banues në Durrës. Valbona Rustemi, 46 vjeçe, banuese në Tiranë. Arrestimi i tyre 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.465Z

Aksident me vdekje në Shkodër-Muriqan, humb jetën 17-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është shënuar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Muriqan. Në aksidentin e shënuar pranë fshatit Oblikë janë përfshirë një motoçikletë dhe një karrocë me kuaj. Për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i motoçikletës, 17-vjeçari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.223Z

Fluks udhetaresh ne Muriqan

Fluski është vazhdimisht në rritje si në hyrje ashtu edhe në dalje nga Shqipëria. Pika e përbashkët e kalimit kufitar Muriqan-Sukobin këto ditë të nxehta të verës po njeh numrin më të madh se asnjë vit tjetër t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.797Z

Sekuestrohen 20 kg drogë në Muriqan, në pranga poseduesi

Sekuestrohen rreth 20 kg, lende narkotike e llojit kanabis sativa në pikën kufitare të Muriqanit, arrestohet poseduesi i drogës. Rreth ores 23:50 të mbrëmjes së të premtes ne Piken e Perbashket te Kontrollit Kufitar Muriqan-Sukobine, ne dalje te Republikes se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.027Z

Muriqan, gjendet drogë në autobusin e linjës Tiranë-Milano

 Muriqan-Policia ka gjetur dy pako me marijuanë më peshë 3 kilogram e 425 gram. Lënda narkotike u gjet në linjën e autobusit Tiranë- Milano. vijon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama