Rezultate te kerkimit per termin: +Murriqan

Total: 125
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.087Z

Fluks në Murriqan, shqiptarët ikin në Mal të Zi

Fundjava dhe moti i ngrohtë kanë sjellë radhë të gjata në Morinë që prej të premtes, por e njëjta situatë është dhe në Murriqan, në dalje të kufirit. Radhë të gjata janë në dalje të kufirit, dhe autoritetet thonë se fluksi është rritur në dalje, pasi shqiptarët preferojnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.599Z

Murriqan, tenton të trafikojë 9 pistoleta, pranga suedezit

Gazeta ShqipNjë shtetas suedez ka tentuar të trafikojë armë nëpërmjet pikës kufitare të Murriqanit, por është ndalur nga policia kufitare. Burimet zyrtare të policisë së Shkodrës bëjnë të ditur se suedezi Lars Rosen, 32 vjeç, është arrestuar në pikën e kalimit kufitarë Murriq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.660Z

Rama tregon ndryshimin në rrugën Shkodër-Murriqan (Video)

Kryeministri Edi Rama ka postuar një video në Facebook, ku tregon ndryshimin që ka pësuar rruga Shkodër-Murriqan pas shtrimit. Rama thekson se 12 km e rindërtuar i kanë ndryshuar tërësisht pamjen këtij aksi. Mirëmëngjes dhe me këto pamje nga 12 kilometrat e rindërtuara tërësisht të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.780Z

Murriqan sekuestrohen 22 kg kanabis

Foto ilustruese PUBLICITET br br Murriqan 1 mars 2014 NOAal- Policia ka sekuestruar nje sasi prej 22 kilogramesh lende narkotike gjate dites se sotmebr br Nga informacionet paraprake mesohet se lenda e tipit kanabis eshte sekuestruar ne piken e kalimit kufitar te Murriqanit Ajo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.920Z

Dhurohen pajisje kontrolli ne Murriqan

Pajisje per kontrollin e mallrave dhe automjeteve jane dhuruar nga ambasada e Shteteve te Bashkuara ne Tirane per piken e kalimit kufitar ne Murriqan. Ne ceremonine e dorezimit ishte e pranishme zevendesambasadorja amerikane ne Tirane zonja Debora Xhons. Pajisjet e dhuruara ne kuader t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.326Z

Murriqan, kapen 20 kilogram në bombulën e gazit të makinës

Policia kufitare e Murriqanit ka sekuestruar 20 kilogramë kanabis sativa dhe ka vënë në pranga në flagrancë drejtuesin e mjetit Gjin Fusha, 58 vjeç, i cili udhëtonte me mjetin e tij “Volvo”. Sipas policisë, bima narkotike ishte fshehur në një bombulë gazi në automjetin e 58-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.465Z

Shkodër, kapet serbi me 13 kg marijuanë në Murriqan

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një shtetas serb, i cili po tentonte të kalonte pikën kufitare të Murriqanit me një sasi lënde narkotike. Burime policore lokale bëjnë të ditur se 36-vjeçari Aleksandar Maslovara është kapur gjatë kontrollit të dytë në automjetin e tij, kur nd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama