Rezultate te kerkimit per termin: +Musta

Total: 733
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.002Z

Musta: Une i paafte apo s'shihet kampionati

I cuditur, sepse e kane larguar edhe nga ekipet kombetare, edhe nga Partizani Per te vertetuar "kaosin" ku eshte zhytur sporti shqiptar vlen Perlat Musta, ish-portieri i shquar i cili aktualisht nuk eshte trajner ne asnje ekip shqiptar. Ish portieri i Partizanit dhe i kombetares ne '80, eshte pezull

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.956Z

Musta: Hoxha se permendte kurre komunizmin

Enver Hoxha nuk ka qene nje komunist i lindur. Keshtu ka deklaruar Agim Musta, shkrimtar i denuar gjate regjimit komunist ne Shqiperi. “Enver Hoxha nuk e permendte asnjehere komunizmin, ai kishte si qellim vetem qendrimin ne krye te pushtetit”, ka pohuar Musta ne nje intervis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.555Z

Musta: Fitorja ndaj Naftëtarit, maja e ajsbergut për Elbasanin

Nga Elton Karaj Sipas mesfushorit, Elbasani ka ende për të dhënë në fushën e lojës në ndeshjet e ardhshme, pasi  lufta për ngjitjen në Superligë do të jetë fortë Skuadra e Elbasanit nisi dje stërvitjen për të përgatitur planin anti Kamëz, me të cilën do të ndeshet në javën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.903Z

Musta: Duelet direkt shpallin fituesit

Aranit Muraci Kampionatit i kane mbetur edhe 11 ndeshje. Tre ekipet, Tirana, Vllaznia dhe Dinamo jane duke bere llogarite per te fituar titullin kampion, ne fund. Futbolliste te shquar, qe kane perjetuar emocione te rralla ne historine e futbollit shqiptar, parashikojne se pjesa e mbetur e kampionat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.848Z

Aulona Musta tregon fizikun (Foto)

Gazetarja dhe moderatorja e njohur nga Shqipëria Aulona Musta pasi solli në jetë vajzën Amara ka vendosur që të tregojë trupin në formë duke u relaksuar kështu së bashku me familjen e saj në Dubrovnik të Kroacisë. Aulona e cila n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.638Z

Agim Musta, rrëfim për diktaturën shqiptare në Gjermani

03/06/2011  Thoma Note Përbëhet prej 54 panelesh, në të cilat janë afishuar më tepër se njëqind fotografi, që paraqesin vendet ku kanë vuajtur dënimin të burgosurit politikë në Shqipëri. Janë mes tyre personalitetet më të shquara të jetës luftës politike në Shqipëri,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.165Z

Agim Musta promovon librin e tij Trimat e Deshperimit.

Autori Agim Musta ka promovuar librin e tij më të fundit titulluar “Trimat e Dëshperimit”. Në këtë vepër pasqyrohen kampet e internimit dhe misteret e grupit te Xhevdet Mustafes thotë autori. Personazhet e veprave të tij janë të gjal

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama