Rezultate te kerkimit per termin: +Myftari

Total: 809
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.662Z

Shuhet Bedri Myftari

Shkrimtari dhe ish i burgosuri politik, Bedri Myftari, u nda nga jeta në moshën 75-vjeçare. Autor i shumë librave me poezi, tregime apo romane, Myftari e nisi botimin e tyre që në vitin 1967. Bedri Myftari lindi në fshatin Sklav të Filatit të &Cced

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.728Z

Ndahet nga jeta shkrimtari Bahri Myftari

Bahri Myftari një emër i njohur në letrat shqipe është ndarë nga jeta më 11 nëntor 2016 në moshën 72 vjeçare. I njohur për tregimet e ndjera ai ka një kontribut në letërsinë shqipe si autor I disa librave. Bariu lindi në Elbasan në vitin 1944, në një familje të njohur. Atje u e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.919Z

Ministri Krasniqi ngushëllon familjen Myftari

Ministri në detyrë i kulturës, rinisë dhe sportit, Memli Krasniqi, ka ngushëlluar familjen familjen Myftari me rastin e vdekjes së aktorit shqiptar, Hazir Myftari. Mesazhi i plotë i ministrit: AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"};   E nderuar f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.407Z

Myftari dhe Gjoni në festën e Policisë

14/01/2005  Ilir Gjoni dhe Veli Myftari në festën e Policisë së Shtetit. Me rastin e 92-vjetorit të krijimit të kësaj arme, ish-punonjësit e dikurshëm të dikasterit blu ftohen të marrin pjesë në kremtime. Të ftuarit Takimi jubilar në Pallatin e Kongreseve, paraditen e djesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.002Z

Gjendet i mbytur 17-vjeçari Ndriçim Myftari

Autori i Lajmit: red.Kanë jetuar për plot pesë ditë me shpresën se djali i tyre 17-vjeçar, një prej klandestinëve në tragjedinë e Butrintit, kishte mundur të mbijetojë. Por shpresat për një lajm të mirë janë shuar pasditen e djeshme për familjen Myftari. I ati i Ndriçimit, që ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.005Z

Gjendet i mbytur trupi i 17-vjecarit Myftari

Pas disa kerkimesh gjendet ne ujerat e liqenit te Butrintit trupi i pajete i 17-vjecarit Ndricim Myftari nga fshati Bubullime i Lushnjes. Polumbaret kane bere te mundur nxjerrjen e trupit te tij i cili eshte identifikuar nga familjaret ne morgun e Sarandes.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.546Z

I heton SHISH edhe familjarët e kryeministrave? Po, thotë ish-kreu Myftari dhe përmend Xhoana Nanon

Një nga versionet e përmendura këto ditë në media lidhur me fiksimin e Berishës për të marrë me çdo kusht nën kontroll edhe Shërbimin Informativ, është ajo e ekzistencës së të dhënave komprometuese për anëtarë të familjes së tij, më konkretisht fëmijëve. Në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama