Rezultate te kerkimit per termin: +Mynihut

Total: 3893
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.535Z

Mateus tundohet nga Bajerni i Mynihut

Nga Gert Serani Ish-kapiteni i Gjermanisë dhe Bajernit të Mynihut, Lotar Mateus ka bërë të qartë interesimin e tij për të qenë trajner i kampionëve të Bundesligës. Pyetjes nëse do të preferonte të ishte zëvendësuesi i Otmar Hitzfeld, Mateus u përgjigj: "Sigurisht. Unë jam një pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.519Z

Bajerni i Mynihut fiton superkupen

brbrBajerni i Mynihut fiton superkupen brbr brbrBajerni i Mynihut e filloi ne menyren sezoni e ri duke ngritur superkupen e Gjermanise perballe rivalit te perjetshem Borusia Dortmund Ne Signal Iduna Park bavarezet fituan me rezultatin 2-0 triumfi i pare per Karlo Ancelotin ne sezonin e tij te pare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.646Z

Bajern i Mynihut, skuadra pritet si hero në Gjermani

Humbja ne finalen e Liges se Kampioneve kunder Interit nuk i ka penguar tifozet e Bajernit te Mynihut te presin si heronj futbollistet e skuadres se tyre menjehere pas rikthimit nga Madridi. Mijera fansa kane mbushur sheshin qendror te qytetit gjerman, per te pershendetur ekipin e drejtuar nga Louis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.280Z

Van Gal, trajneri i Bajernit te Mynihut?

Sanderlendi dhe Bajerni i Mynihut jane vene ne gare, per te fituar sherbimet e trajnerit holandez, Luis Van Gal. Sipas medieve angleze, pas interesimit zyrtar te Sanderlendit, trajneri i Az Alkmarit ka pranuar se eshte nje tjeter piste, per te ardhmen e tij, pasi edhe klubi gjerman i Bajernit te Myn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.080Z

Bajerni Mynihut frenohet ne Hanover

Ecuria rekord e Bajernit të Mynihut në kampionatin gjerman ka marrë fund, pasi skuadra e drejtuar nga Jup Heinkens është mundur 2-1 në fushën e Hanover. Vendasit do të kalonin në avantazh në minutën e 22-të me Abdellaoue, përpara se ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.265Z

Bajern i Mynihut humb turpshëm

Humbje turpëruese për Bajernin e Mynihut. Në ndeshjen e javës së 26 të kampionatit gjerman, ekipi bavarez humbet përballë kundërshtarit direkt për titull, Volfsburgut, me rezultatitn e thellë 1-5 në shtëpinë e këtij të fundit. Pas pjesës së parë që përfundoi me rezultatin e bara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.100Z

Farfan i vetofrohet Bajernit të Mynihut

Agjenti i anësorit të Shalkes, Xheferson Farfan, ia ka ofruar Bajern Mynihut klientin e tij. Kontrata aktuale e peruanit skadon në verën që vjen, ndërsa Shalke i ka dhënë ultimatum lojtarit që ta rinovojë kontratën brenda muajit tetor. Megjithatë, duket se bavarezët nuk janë të intere

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama