Rezultate te kerkimit per termin: +Mysafiri

Total: 292
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.936Z

Mysafiri ne Berat zbulon heroine

Foto arkiv PUBLICITET Berat 1 dhjetor 2015 NOAal- Zbulohet heroine ne Berat dhe vihen ne pranga tre persona Ne kuader te operacionit te koduar Mysafiri gjate dites se djeshme eshte sekuestruar 20 grame heroinebr br Ne vijim te tij jane arrestuar Edmond Kajo 47 vjec banues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.359Z

“Mysafiri turk” i thotë “boll” yxhymit të Edi Ramës

“Boll” (lexo ose edhe “Mjaft”)...! “Hyr në parlament!”...! Ky ishte mesazhi që delagcioni i KiE-së i përcolli dje Edi Ramës, pas konsumimit të dy ditëve për ti mbushur atij mendjen. Sigurisht, kjo nuk kishte si të pëlqente Edi Ramës, i cili u përpoq, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.920Z

Media turke: Mysafiri 2-metrosh,Erdogan pret Edi Ramën

Të tjera rreth shkrimit Rama: Turqia,potencial i pashfrytëzuar /VIDEO FOTO/Albumi fotografik Rama-Erdogan Rama, intervistë për CNN turk /VIDEO Ankara, Rama takon Erdogan PS në fushatë: Turqia, partner strategjik Maj 2013, Rama: Takim i paharrueshëm me Erdogan TIRANE - "My

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.779Z

Gazeta turke për Edi Ramën: Mysafiri 2 metrosh

TIRANË-Mysafir dhe mbi 2 metra i gjatë. Kështu e ka cilësuar Edi Ramën gazeta ‘Sabah” gjatë një artikulli ku përcillen detaje nga takimi që kreu i opozitës shqiptare pati me Erdogan. Ky titull pikant nuk i ka shpëtuar as Edi Ramë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.347Z

“Mysafiri” kap 4 tutorët që shfrytëzuan në hotele 17-vjeçaren

07/04/2010 Për tre muaj me radhë e mbajnë me zor. 17-vjeçaria strehohet në qendrën e Linzës TIRANE- Katër persona janë arrestuar nga policia e Tiranës, pasi kanë rrëmbyer dhe më pas shfrytëzuar si prostitutë një vajzë 17-vjeçare. Për rreth tre muaj me radhë, e mitura është mba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.788Z

Mysafiri i dashur

Ish Kryeministri britanik, Tony Blair do të vizitojë Kosovën gjatë muajit korrik, për herë të parë që nga shpallja e pavarësisë. Këtë e ka paralajmëruar gruaja e tij, Cherie Blair, para disa ditësh, në një intervistë për TV Alsat. Zyrtarë të Qeverisë së Kosovës nuk pranoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.084Z

Mysafiri i padëshiruar

Të vegjël në shtëpi, gjigantë si mysafirë. Interi i këtij sezoni është skuadër me dy fytyra. Nerazzurrët nuk kanë fituar ende asnjë duel në Giuseppe Meazza, përfshirë tri takime në Europa League dhe dy në Serie A. Por, kanë marrë pikë të plota nga pesë udhëtime dhe atë pa pr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama