Rezultate te kerkimit per termin: +NOK

Total: 163
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.027Z

Nje loje e re Nok out-i mes te rinjve ne Amerike

Nje valë sulmesh të ndodhura në Amerikë është zbuluar të jetë rezultat i një loje tepër te rrezikshme e quajtur “Loja e Nok Outit”. Ajo konsiston në shënjestrimin e një kembesori të rastit dhe goditjen e tij me që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.246Z

Fotot e Nokës me shoferin e FrrokutMinistria:Tahiri do shkojë në gjykatë

Të tjera rreth shkrimit Tahiri publikon fotot e Nokës me shoferin e Frrokut Ministria Brendshme e quan trillim fotot e publikuara në facebook nga Saimir Tahiri ku sipas tij Ministri i Brendshëm, Flamur Noka po pi kafe me shoferin e Arben Frrokut, autorit të dyshuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.602Z

Qato fiton me knock-out ndaj Surman

Kreshnik Qato nuk di të ndalet më dhe ka arritur të fitojë edhe ndeshjen e zhvilluar në Kensington Toun Holl të Londrës përballë boksierit Hungarez Zoltan Surman.Kjo ishte një ndeshje përgatitore në vigjilje të mbrojtjes së titullit në versionin WBF nga Shqiponja kuqezi.Qato ka qënë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.182Z

Lori Hoxha publikon për herë të parë foto me të dashurin

Lori Hoxha e ka mbajtur larg vëmendjes mediatike lidhjen e saj 4 vjeçare, por këtë herë ajo ka vendosur të ndajë me fansat e saj një moment me të dashurin e saj. Teksa ka postuar një foto me të, ajo shkruan: Jemi rritur bashkë dhe ti ke qenë pranë meje kudo Gëzuar ditëlindjen Nok Nok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.172Z

Publikon foto të tyre, Lori Hoxha uron të dashurin për ditëlindje

Transmetuar më 29.06.2016 - 08:43 Ajo është munduar që jetën e saj private ta ruajë larg mediave, por kohëve të fundit ka bërë disa lëshime në këtë drejtim. Lori Hoxha, vajza e themeluesit të ‘Top Media

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.750Z

Lezhë, e djathta humb shumicënnë qark, e majta merr nënkryetarin

LEZHË - Koalicioni i djathtë ka humbur mazhorancën në Këshillin e Qarkut të Lezhës, duke zgjedhur në postin e nënkryetarit të këtij këshilli Gjokë Noka, perfaqësues i së majtës. Kandidati i majtë ka marrë 21 vo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.085Z

Ish-të përndjekurit kallëzim penal ish-kryeministrit Sali Berisha

TIRANE- Ish-të përndjekurit politikë kanë ngritur një kallëzim penal për ish-kryeministrin Sali Berisha dhe për ish-drejtues të policisë. Sipas ish-të përndjekurve ky kallëzim është bërë për grevën e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama