Rezultate te kerkimit per termin: +Nano

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.206Z

Nano takon Berishen

Ish-kryeministri Fatos Nano, ambicja e të cilit për t’u bërë president i Shqipërisë nuk vihet më në dyshim, është takuar pasditen e së hënës me kryeministrin Sali Berisha. Mësohet se takimi mes liderit historik t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.297Z

Nano ik!

Share Nga Bledi Mane- Public Enemy facebook.com/bledi.mane     1./Gëzuar vitin e ri 1991 U rikthye sërish. Fundjavën që shkoi shkëlqeu porsi një yll Bollywood-i. Bëri që pas një letargjie të gjatë media, politika, diplomacia ndërkombëtare dhe opinioni publi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.217Z

Ndahet nga jeta Thanas Nano, babai i ish-kryeministrit Fatos Nano

Thanas Nano, babai i ish-kryeministrit Fatos Nano, u nda nga jeta dje në moshën 92-vjeçare. Lajmi është bërë i ditur nga familjarë të të ndjerit. Ai kishte prej disa kohësh shqetësime që lidhen me moshën e thyer. Thanas Nano ka punuar për 11 vjet si drejtor i Përgjithshëm i RTSH-s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.112Z

Takimi Arvizu-Nano

E enjte 23 Shkurt 2012 2058 TAKIMI NANO-ARVIZUQe prej ores 19.35 te mbremjes se sotme e deri rreth ores 22.40 Ambasadori Amerikan ne Tirane Aleksander Arvizu dhe ish-kryeministri Fatos Nano kane darkuar ne nje prej restoranteve te Tiranes prane stadiumit Selman Stermasi. Ne fakt takimi mes t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.049Z

Nano sulmon Ramen

Në ditën e 21-vjetorit të krijimit të Partisë Socialiste, ish-kryetari i saj, Fatos Nano i ka dërguar një letër të hapur socialistëve duke bërë me dije se është i gatshëm që t'i udhëheqë drejt fitores.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.107Z

Nano: Rikthehem ne shtator

Nano paralajmeron rikthimin e tij ne shtator per ringritjen e te majtes. Nje rikthim te tille ai e ka deklaruar ne nje mesazh te derguar per mbeshtetesit e tij, teksa nuk ka lene pa shigjetuar dy drejtuesit e te majtes ne konflikt, Rama e Meta. Keshtu, periudha e ethshme elektorale qe starton ne sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.900Z

Nano dhe Berluskoni

Nano dhe Berluskoni po udhëtonin me makinë. E pyet Nano Berluskonin: -Sa janë të ardhurat e tua mujore? Ai i pergjigjet: -Për dy muaj e blej një sllon, tipi i fundit. Po ti, për sa e blen? -Nuk e di, -ia kthen Nano, ja të pyesim menaxherin tim. Merr Nano në telefon ekonomistin dhe e pyet:

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama