Rezultate te kerkimit per termin: +Naser +Kelmendi

Total: 127
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.032Z

Arrestohet afaristi me origjine shqiptare Naser Kelmendi

Eshte arrestuar Naser Kelmendi. Kelmendi është për një kohë të gjatë në listën e më të kërkuarve të Interpolit, dhe po ashtu kryeson listën e personave më të rrezikshëm në Evropë dhe të administrat&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.244Z

Lirohet dhe arrestohet sërish Naser Kelmendi

Në Kosovë, policia e Misionit të Bashkimit Evropian për sundimin e ligjit, arrestoi Naser Kelmendin, shtetas boshnjak me prejardhje nga Kosova, i cili ndodhet në listën e Shteteve të Bashkuara si një nga bosët ndërkombëtarë të drogës. Ai u arrestua nga njësitë e EULEX-it, vetëm pak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.017Z

Kosovë, arrestohet i shumëkërkuari Naser Kelmendi

Naser Kelmendi, kosovari  më i rrezikshëm në  Evropë ka rënë në pranga të policisë së Kosovës.  Zëdhënësi i policisë së Kosovës, Baki Kelani  ka konfirmuar për mediat se Kelmendi është arrestuar nga forcat e rendit. Me origjinë kosovare dhe me nënshtetësi të Bosnjës, biz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.015Z

Arrestohet superbosi i drogës në Ballkan, Naser Kelmendi

Kosovë- Mediat kosovare shkruajnë sot se policia ka bërë arrestimin e bosit të drogës në Ballkan, Naser Kelmendi. Gazeta Express shkruan se arrestimi ka ndodhur gjatë orëve të vona, ndërsa nuk ka ende shumë detaje. Arrestimi sipas zëdhënësit të policisë ka ndodhur pas realizimit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.015Z

Arrestohet bosi i krimit në Ballkan, Naser Kelmendi

PRISHTINË- Arrestohet bosi i krimit në Ballkan, Naser Kelmendi. Lajmi konfirmohet për Gazeta Exprres, nga Baki Kelani zëdhënës i Policisë së Kosovës. Sipas Kelanit, arrestimi ka ndodhur orët e vona të natës së mbrëmshme, pas marr&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.745Z

Naser Kelmendi nuk i dorëzohet Bosnjë e Hercegovinës

Narko bosi i Ballkanit Naser Kelmendi nuk do t’i dorëzohet Bosnjë e Hercegovinës, ka thënë avokati i tij Besnik Berisha, njoftojnë medie. Gjyqi ka hedhur poshtë thëniet e akuzës se Kelmendi është njëri nga shefat e krimit të org

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.673Z

Aksion policor në Bosnjë, në shënjestër Naser Kelmendi

Policia boshnjake ka nisur sot në mëngjes një aksion për të arrestuar dhjetëra persona që merreshin me krim të organizuar, ndër ta edhe një shqiptar. Aksioni, i koduar me emrin “Lutka”, ka rezultuar me prangosjen e rreth 25 personave, t&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama