Rezultate te kerkimit per termin: +Nat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.276Z

Berisha uron Natën e Kadrit

Ish kryeministri, Sali Berisha, ua ka uruar besimtarëve mysliman, Natën e Kadrit. Me një mesazh në Facebook, Berisha, ua uron besimtarëve “natën e vendimeve të mëdha”. “Besimtareve musliman me perzemersi ju uroj Naten e Kadrit, Naten e vendim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.578Z

Natë e qetë, natë e shenjtë, kolona zanore e Krishtlindjes

TIRANË- Në çdo kishë gjatë Krishtlindjeve besimtarët këndojnë këngën “Natë e Qetë, Natë e Shënjtë”, këngë, e cila u dëgjua 188 vite më parë në një kishë të vogël

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.750Z

Punoni natën? Kujdes nga diabeti

TIRANE - Turnet e natës prishin ekuilibrin dhe mënyrën se si ushqehemi, duke rritur ndjeshëm rrezikun nga diabeti. Puna në orët e mbrëmjes na bën të konsumojmë ushqime të pakontrolluara dhe në orare të papërshtatshme, duke u b&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.431Z

Disa dinosaurëgjuanin dhe natën

SHBA- Prej kohësh janë konsideruar si kafshë të cilat gjuanin ditën dhe natën, me perëndimin e diellit pushonin. Por evidencat e reja, sfidojnë teorinë se dinosaurët grabiqarë si Velociraptor, ishin më aktivë gjatë ditës. Shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.883Z

Puna natën rrit rreziqet në shëndet

Puna gjatë natës shton rrezikun nga sëmundjet e diabetit, infarktit miokardit dhe kancerit.Sipas studiuesve puna gjatë ndërrimit të natës mund të shkaktojë kaos në organizëm dhe mund të ketë pasoja të rënda afatgjatë.Hul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.459Z

Capital T nuk del natën

Trim Ademi i njohur si Capital T edhe më tej është shumë i përkushtuar ndaj ’Authentic Entertainment’’, që është themeluar në vitin 2011. Kjo kompani muzikorë është formuar nga ai dhe Besniku i ’’2 po 2’&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.844Z

“Natën e bardhë”, Kumbaro: Kthehet në natën e gjatë të muzeve, teatrit, cirkut dhe kukullave

TIRANË- Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro ka dhënë sot detaje lidhur me festimet që dhe aktivitetet që janë organizuar nga kjo ministri për “Natën e bardhë” të 29-nëntorit. Kumbaro në një deklaratë për shty

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama