Rezultate te kerkimit per termin: +Natyralistet

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.602Z

Gjermani tani parqe te vecanta per nudistet

0 Mynihu eshte qyteti i pare gjerman ku nudizmi do te lejohet me ligj Natyralistet e te gjitha moshave k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.568Z

Jo më kirurgji estetike, moda e fryrjes së buzëve në shtëpi |FOTO |VIDEO

Transmetuar më 21.04.2015 - 10:25 Të shumtë janë fermat dhe meshkujt që dëshirojnë të kenë buzë të mëdha, me përmasa larg atyre që mund të kenë në natyralistet dhe shpesh për të realizuar këto dÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.684Z

Natyralistet bejne perpjekje per shpetimin e specieve te rrezikuara

Vime keshtu ne rubriken tone te perjaveshme Prirjet e Gjelbra.  Sot do tju njohim me punen e Qendres se Gjelber te Ballkanit per Shpetimin dhe Riprodhimin e Faunes me ekspoziten The Deep te Muzeut te Historise se Natyres ne Londer qe hedh drite mbi jeten ne thellesite e oqeaneve dhe perpjekjet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.921Z

Papa: Shqipëria, vend europianmodel bashkëjetese vëllazërore

Të tjera rreth shkrimit Papa në Tiranë:Sakrilegj të vrasësh në emër të zotit Në fluturimin e tij nga Tirana për në Romë, Papa Francesku është ndalur tek emocionet e vizitës së tij në Shqipëri. Duke u ndalu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.832Z

"Nuk jam ne asnje nga punet e mia"

ALBERTO MORAVIA Nga Anna Maria de Dominicis &Ben Johnson* Via dell'Oca shtriqet vetem pak nga Piazza del Popolo. Nje rruge e zgjatuar si pafajesisht, qe hapet disi ne mesin e saj per t'i dhene forme nje mjedisi, qe formesohet si nje kon drejt fundit, ku pastaj me shkurtesine e saj drejtohet ne kali

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama