Rezultate te kerkimit per termin: +Naum +Disho

Total: 251
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.833Z

AK Te arrestohet Naum Disho

E shtune 10 Mars 2012 1317 AK PROTESTEAleanca Kuq e Zi ben thirrje per arrestimin e kreut te qarkut te OMONIA-s Naum Disho i cili edhe pse i denuar me vendim te Gjykates se Apelit per dhunim te varreve te Boboshtices vazhdon te jete i lire. Me parullat Na kthe eshtrat gjeneral Qeveria tund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.658Z

U dënua me 1 vit burg, zhduket Naum Disho

Naum Disho KORÇE- Policia e Korçës nuk ka mundur të arrestojë kreun e OMONIA-s, Naum Disho pasi nuk dihet vendndodhja e tij. Në zbatim të vendimit të Gjykatës së Apelit, pas marrjes së urdhër- arrestit, policia e Korçës njoftoi se nuk e ka gjetur në banesë shtetasin, Naum Disho, i ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.938Z

Korçë, Gjykata e Apelit: Naum Disho të arrestohet

Kreu i OMONIA-s, Naum Disho Naum Disho duhet të arrestohet, pasi urdhër-arresti i lëshuar ndaj tij me vendim gjykate është i vlefshëm. Çështja për kreun e OMONIA-s së Korçës është paraqitur edhe një herë pranë Gjykatës së Apelit në këtë qytet, e cila ka marrë në shqyrtim kër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.022Z

Naum Disho, Gjykata e Korçës: Të shkojë në burg

Kreu i OMONIA-s, Naum Disho KORÇE – Naum Disho, i dënuar për dhunimin e varrezave në fshatin Boboshticë, edhe një herë do ti drejtohet Gjykatës së Apelit në Korçë, këtë herë për të shtyrë arrestimin e tij deri në momentin kur do të shprehet Gjykata e Lartë. Pasi ka dështu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.082Z

Naum Disho merr pafajësinë, gjykata: Nuk dhunoi varre në Boboshticë

Korçë- Naum Disho është shpallur i pafajshëm nga Gjykata e Apelit në Korçë për dhunimin e varreve dhe ndërtim ilegal në fshatin Boboshticë. Siaps gjykatës nuk ka vepër penale për Dishon dhe dy punëtorët. Sakaq Disho dhe dy punëtorët fitojnë lirinë pas një beteje 2-vjeçare, edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.039Z

Korçë, policia: Naum Disho shpallet në kërkim

Shpallet në kërkim kreu i OMONIA-s Naum Disho, ndërsa dyshohet se ai mund të jetë arratisur drejtë Greqisë. Ditën e sotme, policia ka dërguar një grup efektivësh për të kryer arrestimin, ndërsa ai nuk ka lënë asnjë gjurmë. Ndërkaq, dy ditë më parë, Gjykata e Apelit rrëzoi kër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.276Z

Naum Disho sulmon aleancën “Kuq e Zi” dhe Bollanon

06/10/2011  Kreu i OMONIA-s: Denoncojmë ata anketues që nuk regjistruan si grekë 94 familje në Shën Gjergj KORÇE- Kreu i OMONIA-s në Korçë, Naum Disho, në një deklaratë për shtyp të ditës së mërkurë, ku iu referua ecurisë së procesit të regjistrimit të popullsisë dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama