Rezultate te kerkimit per termin: +Ndrsa

Total: 3175
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.748Z

Bruni: Seks me Sarkozy,ndrsa nj kryetar shteti na priste

Ka ndodhur një rast kur Carla Bruni dhe Nicolas Sarkozy kanë kryer marrëdhënie seksuale duke lënë të priste për disa minuta me radhë një kryetar shteti. Ky rrëfim i dhënë nga Bruni në një bisedë me mikeshën e saj amerikane Michelle Obama, është 'rrëmbyer' nga gazeta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.868Z

Kuvendi miraton "Berisha 4"

Kuvendi ka miratuar dje n mbrmje me votat e mazhorancs ndryshimet n kabinetin qeveritar. Opozita pr emra t prvem votoi kundr, ndrsa n ndonj rast, si ishte rasti i Genc Pollos, nuk mori pjes n votim. Kshtu, me 84 vota pro u miratua dekreti pr shkarkimin e Genc Pollos dhe 30 kundr, ndrsa pr emrimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.294Z

Europa po përballet me vështirësi me pasojat e motit të keq

N shum vende jan shtuar masat pr t mbrojtur t pastreht nga reshjet e dendura t dbors dhe errat e fuqishme. Gjat dits s sotme, pritet q n Gjermani t bjer deri n 40 cm dbor. N qytete si Dyseldorfi, punonjs t Kryqit t Kuq po ngrejn tenda pr akomodim urgjent t t pastrehve, ndrsa 10 vet deri m tani kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.585Z

Përmirësohet gjendja në hidrocentrale

Gjendja n hidrocentralet shqiptare t ngritura mbi lumin Drin ka vijuar t prmirsohet. Sipas inoformacioneve t ors 13 niveli t gjith liqeneve sht nn nivelin maksimal t lejuar. N Fierz niveli aktual sht 290.58 metra nga 296 q sht pika kritike. Prurjet jan 500 m3/sek ndrsa shkarkimet 880 m3/sek. N Kom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Morin, radh t gjata

Pika kufitare e Morinit me Kosovn, sht bllokuar sot pr disa or rresht, pr shkak t vargut t gjat t makinave. Rreth 400 automjete jan n radh, ndrsa presin t kalojn n ann tjetr t kufirit. Pala kosovare n Vrnic, aktualisht po punon vetm me nj sportel, ndrsa ajo shqiptare n Morin t Kuksit me katr sportel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.875Z

Trafikimi, Berisha: Situat e rnd

sht mbajtur sot n Tiran, nj konferenc pr trafikimin e fmijve. I pranishm n kt konferenc, kryeministri Berisha, tha se shifrat reale t trafikimit t fmijve nuk dihet ende, ndrsa ato zyrtare i ka konsideruar si jo t vrteta, pasi sipas Berishs, nuk paraqesin t dhna t sakta. Berisha theksoi se realiteti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.195Z

Vetëvaret te kodrat e liqenit borxhliu

Tiran Nj 35-vjear i ka dhn fund jets duke u vetvaruar nga Kodrat e Liqenit Artifi cial n Tiran. Kalimtar t rastit kan lajmruar policin pr ngjarjen, ndrsa menjher kan nisur verifi kimet dhe hetimet. Policia kat ditur se viktima sht shtetasi Florian Spahiu, 35 vje, nga Pogradeci. Kufoma e t riut sht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama