Rezultate te kerkimit per termin: +Ndr

Total: 1658
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.845Z

NDR i kerkon falje firmes Ecolog

Ne reportazhine kompanise transmetuese publike gjermane NDR anetar i ARD-sete ritransmetuar edhe nga radio DW jane dhene informacione se ndermarrja Ecolog ka shperdoruruar pozicionin kooperues me NATO-n duke ushtruar veprimtari te paligjshme ne Afganistan. Bildunterschrift Groszligansicht des Bilde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.345Z

Balkanika i shkon turkut Juxhel, Alika ndr pretendentt

Fitues i mimit letrar Balkanika, sht shpallur turku Tahsin Juxhel me romanin Gradaciela, ndrkoh q kandidati shqiptar Ylljet Alikaj sht nominuar ndr tre pretendett kryesor t ktij viti, i cili prkonte me 10-vjetorin e themelimit t mimit "Ballkanika", themeluar nga nj grup botuesish t njohur t ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.345Z

"Balkanika" i shkon turkut Juxhel, Alika ndr pretendentt

Fitues i mimit letrar Balkanika, sht shpallur turku Tahsin Juxhel me romanin Gradaciela, ndrkoh q kandidati shqiptar Ylljet Alikaj sht nominuar ndr tre pretendett kryesor t ktij viti, i cili prkonte me 10-vjetorin e themelimit t mimit "Ballkanika", themeluar nga nj grup botuesish t njohur t ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.850Z

E jetojnë ëndrën

Ç’do fëmijë ka dëshirë të ketë një makinë, sikur në filmin ‘Scooby Doo’ por asnjë deri më tash, nuk ka përjetuar diqka të tillë. Djelmoshat e bendit One Direction, kanë iprovizuar një automjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.868Z

Ruli krkon vmendje

Ministri i Ekonomis, Tregtis dhe Energjetiks, Genc Ruli e cilsoi privatizimin e Sistemit t Shprndarjes s Energjis (OSSH), si ndr m strategjikt, por edhe shum kompleks. Kreu i METE-s theksoi ndr t tjera se n planin ton paraprak, ana teknike merr nj rndsi t madhe dhe qeveria sht e ndrgjegjshme q ky sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.851Z

Kuvendi miraton ndryshimet kushtetuese

Me 115 vota pro, Kuvendi i Shqipris miratoi dje n mbrmje ndryshimet kushtetuese. Paketa e propozimeve pr ndryshime, u paraqit n seance, nga kryetari i Komisionit t Ligjeve Fatos Beja. Projektligji pr ndryshimet e Kushtetuts prfshin nenet e saj, q trajtojn sistemin zgjedhor, zgjedhjen e Presidentit n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.344Z

Sulm ndaj Musharafit? Vriten 7 vet

Sulm ndaj Musharafit? Vriten 7 vet N nj sulm vetvrass me bomb, m pak se nj kilometr nga Komanda ushtarake e presidentit pakistanez, Pervez Musharaf, n Ravalpindi, jan vrar sot t paktn shtat vet, ndr t cilt edhe sulmuesi me bomb, njofton Rojter. Ndr t vrar jan tre polic dhe tre kmbsor t rast

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama