Rezultate te kerkimit per termin: +Ndaj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.898Z

Haxhia:Sulmi ndaj gjyqtarit, sulm ndaj drejtësisë

Dhoma Kombëtare e Avokatisë reagon ndaj sulmit të gjyqtarit Ardian Nuni, duke e konsideruar sulm ndaj drejtësisë. Kryetari i Dhomës Kombëtare të Avkatise nëpërmjet nëj deklarate dënoi "këtë akt të tesjskajshëm dhe të paprecedentë". Sipas Maksim Haxhisë, "Ky akt ndaj anëtarit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.853Z

Shoqata e Gjyqtarëve:Sulmi ndaj Nunit, sulm ndaj gjyqësorit

Pas atentatit të bërë ndaj gjyqtarit Ardian Nuni ka reaguar edhe Shoqata e Gjyqtarëve e cila e ka cilësuar si një atentat jo vetëm ndaj personit, por edhe ndaj gjyqësorit. Sipas kryetares së Shoqatës së Gjyqtarëve Manjola Bejleri, ky është një akt që përseritet ndaj gjyqtarëve pasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.541Z

Atentati ndaj Serjanit, shtyhet gjyqi ndaj të dyshuarve

Gjykata e Krimeve të rënda ka shtyrë seancën gjyqësore ndaj Aurel dhe Amarildo Hoxhallarit, të dyshuarit si porositësit e atentatit me armë ndaj Pajtim Serjanit. Sipas gjykatës, afati prej 20 ditësh i lënë si masë sigurie ndaj tyre nuk përfundon sot por nesër. (11:41) Atentati ndaj S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.349Z

Akuzat ndaj RamësPS padi ndaj ministritDritan Prifti

TIRANE- Partia Socialiste ka reaguar pas akuzave të forta ministrit të Ekonomisë ndaj kryetarit të opozitës Edi Rama. Përmes një deklarate për mediat zëdhënësja e selisë rozë ka bërë të ditur se PS ka nisur të përgatisë padinë penale kundër ministrit Prifti. “Janë mbi 30

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.220Z

do dem ndaj ambientit eshte goditje ndaj njerezimit

brbrdo dem ndaj ambientit eshte dem ndaj shoqerise njerezorebr Me keto fjale Papa Francesku i eshte drejtuar lidereve ne Asamblene e Pergjithshme te Kombeve te Bashkuara Ati i Shenjte tha se OKB duhet te jete garantja kryesore e te drejtes per nje ambient te shendoshe br Ne jemi qenie njerezore dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.850Z

Berisha: Atentati ndaj Nunit, sulm ndaj drejtesise

Kryeministri, Sali Berisha, denon atentatin ndaj anetarit te Gjykates se Larte, Ardian Nuni, ndersa aktin e konsideron nje sulm kriminal ndaj drejtesise shqiptare. "Autoritetet te ndermarrin te gjithe veprimet per te vene para ligjit, autoret e ketij akti kriminal", thuhet ne re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.065Z

Ndoka: Dhuna ndaj Bazes, atentat ndaj fjalës së lirë

Partia Demokristiane ka reaguar për dhunën e ushtruar ndaj gazetarit Mero Baze. Në një prononcim për mediat kryetari i PDK-së Nard Ndoka ka theksuar se dhuna ndaj gazetarit Mero Baze është një atentat ndaj fjalës së lirë. Ai kërkoi nga të gjitha organet e shtetit të zbardhin ngjarje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama