Rezultate te kerkimit per termin: +Ndalohet

Total: 7652
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.305Z

Rezart Taçi ndalohet në Zvicër?

Ish-bosi i naftës Rezart Taçi po përballet me një hetim intensiv nga Prokuroria Publike e Kantonit të Gjenevës në Zvicër. Zyra e Interpol Tiranë dhe Prokuroria e Përgjithshme, nuk konfirmojnë nëse është ndaluar apo jo Rezart Taçi, por pranojnë se janë vënë në dijeni se ndaj ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.156Z

Itali, ndalohet që njerëzit të vdesin!

Share Kryebashkiaku i qytezës italiane, Falciano del Massico, ku jetojnë 4.000 banorë ka dhënë urdhër përmes të cilit e ndalon vdekjen. La Stampa raporton se nga 5 marsi në të gjithë rajonin e kësaj bashkie, banorëve të këtij vendi dhe të gjithë atyre që e g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.633Z

Lezhe ndalohet 18 vjecari per vjedhje

Lezhe 7 tetor NOA - Drejtoria e Policise se qarkut te Lezhes ka vene ne pranga sot 18 vjecarin Klodian Berisha i denuar per vjedhje. Sipas policise se Lezhes Berisha dyshohet qe ne 21 shtator ka vjedhur dyqanin e shtetasit me iniciale B.J. i cili ndodhet ne lagjen Gurra te qytetit te Lezhes.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.777Z

Videoskandali në QSUT, ndalohet një prej të dyshuarve

Policia ka ndaluar një nga të rinjtë që shfaqeshin në videoskandalin e publikuar një ditë më parë, e cila besohet se është rregjistruar në QSUT. I arrestuari është Evarist Pasha, 24-vjeç. Ai akuzohet për abuzim seksual. Mësohet se Pasha ka qenë i dënuar me 6 vite burg në vitin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.637Z

Ndalohet, vodhi babanë

28/02/2005  I grabiti të atit 650 mijë lekë të vjetra dhe ndalohet nga policia. Burime zyrtare nga drejtoria e policisë së Tiranës bëjnë të ditur se në Kavajë u prangos Gëzim Kotorri. 28-vjeçari ishte shpallur në kërkim në datën 21 shkurt. Ai u denoncua nga i ati, Ramazan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.556Z

Ndalohet reklama e Rachel Weisz për LOreal

Share Rachel Weisz, aktorja fituese e çmimit Oscar, njihet për qëndrimin që mban sa i përket bukurisë natyrore, duke sugjeruar madje edhe ndalimin e përdorimit të botox-it nga koleget. Por një reklamë e saj për kompaninë e njohur LOreal është ndaluar për shkak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.604Z

Udhëzimi i klerikëve myslimanë: Ndalohet jetesa në Mars

Klerikët myslimanë lëshuan një fatva (udhëzim për myslimanët) kundër atyre që duan të jetojnë në Mars, duke theksuar se diçka e tillë është kundër ligjit islamik. Fatva u lëshua nga Autoriteti i përgjithshëm Islamik në Emiratet e Bashkuara Arabe. Ky udhëzim vjen pasi organiz

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama