Rezultate te kerkimit per termin: +Nderhyrja

Total: 2315
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.501Z

Kriza, nderhyrja e shtetit shpeton grupin Fortis

Tronditja financiare amerikane po perfshin edhe Europen. Mesnaten e djeshme me nje levizje qe perfshiun shtetin belg, ate holandez dhe Luksemburgun, u shpetua grupi financiar Fortis duke e shtetezuar. Kerkesa per kete levizje u be nga presidenti i Bankes Qendrore Europiane. Sipas analisteve, nderh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.377Z

Nderhyrja ne pazarin e Korces

brbrMe nje fond prej 42 milion dollare ka filluar nderhyrja ne pazarin e Korces Projekti parashikon rikonstruksionin total  te te gjitha godinave Per inxhinierin Gjergji Skenderi ky pazar nuk eshte vetem vlere e qytetit juglindor por e gjithe trashegimise kulturore te vendit tone Punimet  jane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.790Z

Mazen: Nderhyrja e Izraelit, nje krim

Presidenti palestinez Abu Mazen, duke folur ne nje seance te Parlamentit Evropian ne Strasburg ka deklaruar se nderhyrja e Izraelit ne Gaza duhet te konsiderohet nje krim. Gjithashtu, kreu i Autoritetit Kombetar Palestinez perseriti qendrimin e tij denues ndaj sulmeve me raketa ndaj Izr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.452Z

Xavi Nderhyrja e Ramos dhune ekstreme

Mesfushori i Barcelones Xavi Hernandez deklaroi se nderhyrja e Sergio Ramos ndaj Lionel Messi e cila u ndeshkua me karton te kuq nga arbitri i ndeshjes ishte dhune ekstreme. Persa i perket incidentit midis Cristiano Ronaldos dhe trajnerit te Barcelones Pep Guardiola Xavi theksoi se gjera

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.215Z

Nderhyrja '99 si kthese historike

Intervenimi ushtarak i NATO-s para nente vjetesh ishte nje kthese historike, e cila i dha liri popullit te Kosoves dhe nuk lejoi perseritjen e Srebrenices, thone perfaqesues politike te Kosoves. Lidere te institucioneve te Kosoves kane falenderuar edhe ne kete nentevjetor Aleancen ushtarake te NATO-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.274Z

Laci nderhyrja ne merkato domosdoshmeri

Skuadra e Lacit pritet te jete mjaft aktive ne merkaton e janarit per te plotesuar organiken me elementet ne funksion te arritjes se objektivave per pjesen e mbetur te sezonitbr br Vendi i 5-te ne renditje 8 pike me pak se Tirana qe pozicionohet e katerta i permbush te gjitha prtishmerite e fillim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.788Z

Hysi Nderhyrja e politikes demton gjyqesorin

Nenkryetarja e grupit parlamentar socialist Vasilika Hysi mendon se nderhyrja e politikes dhe mungesa e vullnetit politik jane faktoret qe demtojne sistemin gjyqesor shqiptar. Duke folur ne emisionin lsquoTop Story ne Top Channel Hysi deklaroi se duhet vullnet politik per te patur sistem

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama