Rezultate te kerkimit per termin: +Nderkohe +Presidenti

Total: 4210
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.130Z

Edhe feja islame eshte nderkohe pjese e Gjermanise - Presidenti Wulff ve integrimin ne qender te fjalimit

Christian Wulffi e mbajti fjalen. Ne 30 minuta fjalim u degjuan me shume gjera per integrimin dhe migrimin se sa per ribashkimin e Gjermanise atehere dhe sot. Kjo nuk eshte gje e vetekuptueshme per nje dite si 3 Tetori. Vendosja e pikerendeses ishte e rendesishme Ne Gjermani zien prej javesh nje lu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.370Z

Mijera veta protestuan kunder Donald Trampit nderkohe qe takohej me Obamen

var fbShare url httpvizionplusalmijera-veta-protestuan-kunder-donald-trampit-nderkohe-qe-takohej-me-obamensize smallp styletext-align justifyTurma protestuesish parakaluan qyteteve gjithandej Shteteve te Bashkuara per te protestuar kunder fitores se papritur te republikanit Donald Trump ne zgjedhje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.247Z

Shtohet urgjenca per trajtimin e borxheve dhe reduktimin e deficitit nderkohe qe tregjet pesojne renie

Presidenti foli nderkohe qe tregjet amerikane perballeshin me humbje te theksuara pas renies prej 5 perqindesh te premten e kaluar dhe pas humbjeve te se henes ne tegjet kryesore te Evropes dhe Azise. Duke folur nderkohe qe Dow Jones pesoi humbje prej 4.5 perqindesh zoti Obama foli rreth uljes se kl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.723Z

Trupat amerikane lene Irakun nderkohe qe vazhdojne polemikat mbi luften

Nderkohe qe autokolonat ushtarake kalojne kufirin nga Iraku per ne Kuvajt dhe flamuri amerikan ulet neper bazat ne mbare vendin nje ankete e fundit e kanalit televiziv CBS tregon se 77 perqin e amerikaneve te anketuar mbeshtesin vendimin per terheqjen e trupave amerikane deri ne fund te vitit. Rresh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.667Z

Presidenti figure konsensuale

E hene 09 Prill 2012 1547 KESHILLI I TE URTEVEPartia Socialiste eshte e vendosur qe presidenti i republikes te jete nje figure konsensuale. Per 3 ore me radhe Keshilli i te Urteve ka diskutuar rreth procedures per zgjedhjen e kreut te shtetit i cili sipas ketij forumi duhet te jete mbi palet.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.221Z

Iran, arrestohet presidenti i Levizjes per Liri

Eshte arrestuar ndersa gjendej ne spital, presidenti i Levizjes per Liri ne Iran, Ebrahim Yazdi. Lajmin e beri te ditur nje anetar i Levizjes.Nderkohe situata ne Iran vazhdon te jete e tensionuar pas zgjedhjeve presidenciale qe nxorren fitues Ahmedinexhad, zgjedhje e cila nuk perkrahet ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.324Z

Presidenti i uron sherim mjekut

Presidenti i Republikes, Bamir Topi, vizitoi dje pasdite kardiokirurgun Ali Refatllari, ne reanimacionin e Qendres Spitalore Universitare "Nene Tereza", ne Tirane, ku ndodhet i shtruar pas plagosjes se shkaktuar dje. Sipas zyres se shtypit prane presidences, Presidenti Topi u informua rreth shendeti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama