Rezultate te kerkimit per termin: +Ndersa +Kryeministri +Sali

Total: 2700
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.706Z

Sondazhi: PD 42% ndersa PS 40% Rozeta Rapushi

Sondazhet e para te bera publike dje vetem pak minuta pas mbylljes se procesit te votimit te djeshem, nxjerrin fituese per nje mandat te trete qeverises, Partine Demokratike dhe koalicionin e saj. Fondacioni Civitas Albania, shpalli dje rezultatet e Exit Poll-it me Anzalone Liszt Research (ALR), nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.362Z

KLSH Sali Shehu rrezohet nga parlamenti

TIRANE- Parlamenti ka perfshire sot ne rend te dites votimin e dekretit te Presidentit Topi per emerimin e Sali Shehut ne postin e kreut te ri te Kontrollit te Larte te shtetit. Dekreti eshte rrezuar ashtu si pritej pasi si mazhoranca ashtu dhe vete kryeministri Berisha kane shprehur hapur qendrimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.929Z

Berisha Rama i deshtuar edhe ne krye te PS-se e solli Fatos Nano e Sali Berisha

Vlore 8 prill 2011 NOA- Update Ne vijim te fjales se tij nga qyteti i Vlores Kryeministri Berisha tha se rruga e Aleances per qytetarin eshte e ndritur. Duke ju drejtuar kryeopozitarit Edi Rama kreu i qeverise tha Le ti themi sot nga Vlora e flamurit zotit Edi Rama se rruga e vetme e jotja eshte rru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.739Z

Turizmi Kryeministri Viti tjeter edhe me i suksesshem

Nder reformat e arritura kreu i qeverise Sali Berisha u ndal mbreme edhe tek turizmi. Nje fushe tjeter qe ka pasur bum ka qene turizmi ne vitin 2004 Shqiperia kishte pritur 300 mije vizitore ndersa kete vit dhjetefishin e ketij numri - deklaroi ai. Me tej duke u ndalur ne kete sfere te bilancit Kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.361Z

Përlotet kryeministri: Ishte tragjedi kombëtare

Kryeministri Sali Berisha është përlotur, ndërsa ka bërë homazhe në ambientet e Universitetit Aleksandër Xhuvani në Elbasan në nderim të 13 studentëve që humbën jetën gjatë aksidentit rrugor në Himarë. Kryeministri e quajti tragjedi kombëtare ngjarjen, ndersa shprehu ngushëllimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.843Z

Personazhi online, votohet kryeministri

Sondazhi i gazetes "Koha Jone" "Personazhi javor", eshte mbyllur dje dhe me i votuar ka rezultuar kryeministri i vendit, Sali Berisha. Ne sondazh, moren pjese 4688 lexues te cilet kishin te drejten e nje vote te vetme, ne saje te sistemit automatik te votimit te uebsajtit te "Koha Jone", nder me te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.968Z

Steinberg transferohet ne Kryeministri fillon takimi me Kryeministrin Berisha

James Steinberg Tirane 25 shkurt 2011 NOA-Update Ndersa pak minuta me pare perfundoi takimi mes kreut te shtetit Bamir Topi dhe Zv.sekretarit Amerikan te Shtetit James Steinberg tashme ai eshte transferuar ne Kryeministri. Pas 40 minutash takimi dhe bisedimi ne Presidence ne keto momente ka nisur ed

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama