Rezultate te kerkimit per termin: +Ndihmsi

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.632Z

Jovan: Kujdes Shqipërinë dhe Bogdanin!

Zv/trajneri Ndihmstrajneri i Kombtares s Rumanis, Stefan Jovan, nj ish-kampion i Europs me Steauan e Bukureshtit (1986), paralajmroi n mediat rumune, se Shqipria do t jet nj ekip i vshtir pr ta mundur, pasi sipas tij, sht nj ekip q ka nj mbrojtje shum t organizuar. “Edhe pse emri i Shqipris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.538Z

FIFA refuzon Irlandn

sht e pamundur q Irlanda t marr pjes n Botrorin 2010 si skuadra e 33-t. Kt e ka thn sekretari gjeneral i FIFA-s, Jerome Valcke, duke ia shuar shpresat prfundimisht Federats irlandeze, e cila kishte krkuar q FIFA t bj prjashtim dhe ta fut Irlandn n Kampionat botror. Irlandezt u eliminuan nga ndeshj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.435Z

Tension në Kavajë, ndërpritet ndeshja

Sknderbeu fitonte 0-1, por n minutn e 87’ tifozt hedhin sende t forta Start i shmtuar i kampionatit t 72-t kombtar t futbollit. Skandal n Kavaj, tifozt hedhin sende t forta n fush dhe nuk lejojn rifillimin e ndeshjes Besa-Sknderbeu, e cila u ndrpre n minutn e 87-t. E konsideruar si nj ndeshje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.350Z

Marrdhniet civilo-ushtarake

Prjetimi i problemeve dhe i mosmarrveshjeve midis civilve dhe ushtarakve n shtetet demokratike nuk jan t veanta dhe vetm n nj vend. N disa demokraci jan m t prekshme, n disa t tjera n nj kuadr m t ngusht qe shprehen shpesh n lidhje me politikat e strategjis ushtarake dhe politikat e mbrojtjes. V

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.896Z

Pushtimi i Shqipërisë, reportazh i rrallë i një reviste franceze

Zbulohet kopertina e revistës "Match" për dasmën e mbretit Zog Uaaaa!!! – ia bn kolegt e mi kur u tregova kopertinn e revists “Match” me fotografin e Mbretreshs Geraldin. Ajo aty sht me t vrtet e bukur. Reagimi i tyre nuk ishte shkaktuar vetm nga bu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama