Rezultate te kerkimit per termin: +Ndihm

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.853Z

FSHF do Aksel Rosin si ndihm

• Aksel Ros, ish-ndihm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.226Z

Ndihmë juridike falas për qytetarë

 Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Drejtësisë, Prof. Dr. Hajredin Kuçi, sot ka marrë pjesë në konferencën me temën “Qëndrueshmëria e Ndihmës Juridike Falas” të organizuar nga Agjencia për Ndihmë Juri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.410Z

Serbia fiton ndihmë financiare nga BE-ja

Serbia do të fitojë ndihmë financiare nga Bashkimi Europian, si pasojë e përmbytjeve. Komisioneri i Bashkimit Europian përgjegjës për politikat rajonale, Johannes Hahn tha se dëmet e shkaktuara nga vërshimet e fundit në Serbi të mund të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.116Z

Tuna kërkon ndihmë për Florimin!

Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna, faqen e saj zyrtare në rrjetin social ‘facebook’, e ka shfrytëzuar për të kërkuar ndihmë për djalin me emrin Florim, i cili ka nevojë për ndihmën tonë. Tuna kërkon ndihmën e gjith&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.632Z

Fier, prefekti lë pa ndihmë ekonomike 768 familje

FIER- Në prag të festës së Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, prefekti i Fierit, Bujar Hasaj lë pa ndihmë ekonomike 768 familje në nevojë. Nëpërmjet një shkrese dërguar Bashkisë së Fierit, Hasaj ka bërë me dije se nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.568Z

Zbulohen 623 abuzime me ndihmënekonomike në Paskuqan

TIRANE- Shërbimi Social Shtetëror i Ministrisë së Mirëqenies Sociale kallëzon në Prokurori 623 raste abuzive në ndihmën ekonomike në paskuqan. Dje u denoncuan në Prokurorinë e Rrethit Tiranë, zyrtarë të Komunës Paskuqan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.506Z

Dajç, zbulohen abuzimetnë ndihmën ekonomike

TIRANE- Shërbimi Social Shtetëror i Ministrisë së Mirëqenies Sociale dhe Rinisë ka kallëzuar sot në Prokurorinë e Rrethit të Lezhës, kryetarin, nënkryetarin dhe anëtarët e Këshillit të Komunës Dajç, si dhe is

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama