Rezultate te kerkimit per termin: +Ndiqni

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.802Z

Netanyahu: Ndiqni Trumpin, ndëshkoni Iranin

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu, u bëri thirrje vendeve “të përgjegjshme” që të ndjekin shembullin e presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, dhe të vendosin sanksione kundër Iranit. Netanyahu bëri apelin derisa takoi kryeministren britanike, Theresa May,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.405Z

LIVE/ Ndiqni mbërritjen e Kombëtares Shqiptare në Rinas

Kombëtarja Shqiptare e Futbollit ka mbërritur në aeroportin e Rinasit, ku po priten nga Kryeministri Edi Rama. Ndajeni këtë me të tjerët:NdarjeFacebook

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.569Z

Pipa kundër paparacëve: Më ndiqni si Dianën

Motra e princeshës Kate Middleton, Pippa, qëndron sërish në krye të debateve dhe komenteve mediatike. Po më ndiqni si Diana. Ishte ky mesazhi i dhënë prej saj dhe i konfirmuar nga miqtë e princit William, në tabloidin britanik Sunday Express. Motra e princeshës është marrë kohët e fun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.520Z

Bin Laden: Mos ndiqni rrugën time. Shkollohuni në Perëndim

Share Kunati i Osama Bin Laden ka bërë të ditur se kryeterroristi i kishte udhëzuar fëmijët e tij që të jetonin paqësisht në Perëndim, ku mund të merrnin një edukim të mirë. Zakaria Al Sadah, motra e të cilit ishte gruaja e pestë e Bin Laden, tha se lideri i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.469Z

Ushqimi Programimi i vakteve: rregullat që duhet të ndiqni

Programimi i orareve të të ngrënit është shumë i rëndësishëm për organizmin dhe mirëqenien tonë. Nuk duhet ti kushtoni vëmendje vetëm llojit të ushqimeve që konsumoni. Më poshtë do të gjeni një informacion tepër të dobishëm… Informacionet të cilat flasin mbi atë se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.186Z

Ndiqni direkt ne Tema Tv ngjarjet ne Paris permes tv France24

  Për një mbulim më të mirë të ngjarjeve në Paris, ndiqni direkt në Tv Tema në ekranin më sipër, mbulimin e ngjarjes nga Tv Francë 24

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.986Z

Flamur Noka çel protestën: Na ndiqni vëllezër, morët vesh apo jo?!

Ka nisur me fjalën e ish deputetit demokrat Flamur Noka, protesta e opozitës së bashkuar para Kryeministrisë. Ky është një marshim protestë, marshimin revolte ndaj kryebanditit, Rama IK, populli ka forcë, Rama ti nuk i përfaqëson dot më shqiptarët më, na ndiqni vëllezër. E morët ves

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama