Rezultate te kerkimit per termin: +Ndocaj

Total: 678
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.135Z

Itali, 10 vjet Grupi Ndocaj

Italia ka ndjerë punën e palodhur të shqiptarëve dhe kontributin e tyre në ekonominë e vendit. Është Grupi Ndocaj, biznes i shqiptarit Eduart Ndocaj nga Lezha, i cili festoi në Itali 10 vjet punë intensive dhe të suksesshme, duke kontribuar si në ekonominë e vendit fqinj, por në imazhi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.927Z

Ndocaj betohet ne Parlament

brbrEduard Ndocaj eshte deputeti me i ri i parlamentit shqiptar Figura qe ka ngjallur interesin e medias gjate diteve te fundit ka hyre ne parlament per te bere betimin si deputet i Partise Demokrsitiane edhe pse u zgjodh me votat e socialisteve te qarkut te Lezhes Por hyrja e tij ne parlament nuk k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.263Z

Kauboji Ndocaj merr pjesë në mbledhjen

Figuron në grupin e PS-së Deputeti më i ri në radhët e mazhorancës, Eduard Ndocaj, mori pjesë dje për herë të parë në mbledhjen e grupit parlamentar të deputetëve të majtë. Edhe pse Ndocaj është nënkryetar i PDK-së së drejtuar nga Nard Ndoka, ai figuron në Parlament në listën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.139Z

Eduard Ndocaj deputet

brbrEduard Ndocaj do te jete deputeti me i ri i Parlamentit Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vendosi qe mandati i deputetit te Qarkut Lezhe Arben Ndoka ti kaloje pas doreheqjes kandidatit te listes shumeemerore te PS-se i cili kohet e fundit ka qene kritik ndaj kryeministrit Edi Rama Ndocaj ka ngritu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.381Z

Kuvend-Betohet deputeti Eduart Ndocaj

- Pas lënies së mandatit nga Arben Ndoka -TIRANË, 29 Tetor/ATSH-Anila Struga/.- Eduart Ndocaj u betua të enjten në Kuvend si deputeti më i ri i parlamentit shqiptar. Ai zëvendësoi në këtë detyrë deputetin e qarkut të Lezhës, Arben Ndoka, që dorëzoi mandatin e parlamentarit dy muaj m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.952Z

Video: Ndocaj përshëndet Edi Ramën me këtë rapsodi

Deputeti i Partisë Socialiste Eduart Ndocaj, teksa ndodhet ende në Itali, nuk e ka humbur rastin pa e ironizuar qeverinë Rama nëpërmjet një kënge të rapsodëve të njohur, vëllezërit Lleshi. Si partiot që është, Ndocaj nuk i ndahet muzikës tradicionale kudo që ndodhet. "Ndocaj duke u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.022Z

Edhe Ndocaj në SHBA, takime me kongresmenë demokratë

Paralelisht me kreun e qeverisë, në SHBA ka udhëtuar edhe deputeti i PS-së, Eduart Ndocaj, i cili ka njoftuar më herët vizitën e tij me ftesë zyrtare të Kongresit Amerikan dhe të Partisë Demokratike. Ndocaj do të jetë në Uashington në të njëjtën ditë që do të jetë edhe z. Rama,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama