Rezultate te kerkimit per termin: +Ndoka

Total: 5575
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.086Z

Ndoka, akuza mazhorances

Ne nje konference te deges se demokristianeve ne Malesine e Madhe, zoti Ndoka reagoi ndaj marreveshjes se arritur nga demokratet dhe socialistet per perberjen e Komisionit Qendror te Zgjedhjeve qe e le PDK-ne pa komisioner. Mesa duket kjo ka qene pika qe derdhi goten, sepse formalisht end

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.349Z

Shkarkohet Ndoka

Tani do te punohet për nje Federatë Kristiandemokrate. Ndoka: Votuesit u paguan për dy orët e punës Nard Ndoka u shkarkua nga posti i kryetari të Partisë Demokristiane dhe në vend të tij u zgjodh Anton Gurakuqi. Këto kanë qenë vendimet kryesore të Kongresit të Jasht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.359Z

PD Ndoka i denuar ne Itali Ndoka reagon per akuzat

brbrPartia Demokratike ben te ditur se deputeti I Partise Socialiste Arben Ndoka ka qene denuar per prostitucion ne Itali vite me pare Deputeti Arben Ristani publikoi ate qe e quajti dokumenti zyrtar I Gjykates se Romes I cili sipas tij rendit edhe akuzat per te cilat eshte denuar Ndoka Kemi ketu do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.608Z

Dështuan negociatat Berisha-Ndoka

Gazeta Panorama, duke iu referuar burimeve të sigurta pranë maxhorancës raporton se kanë dështuar negociatat mes Berishës dhe Nard Ndokës për rikthimin e Partisë Demokristiane në koalicionin qeverisës. Në takimin mes të dyve, Berisha i ka ofruar partisë së Ndokës posti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.639Z

Gurakuqi: Ndoka po kërkon demokristianët

Anton Gurakuqi, njëri prej kryetarëve të Partisë Demokristiane, ka akuzuar dje kryetarin tjetër të kësaj partie, Nard Ndoka, se po kërcënon anëtarët e kryesisë dhe Këshillit Kombëtar që kanë votuar kundër tij. Në një deklaratë për shtyp, Gurakuqi tha se, “PDK denoncon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.948Z

Ndoka: PD fsheh financimet

Nard Ndoka thote se financimet e partive publikuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nuk jane reale. Ai lidh emra konkrete artistesh me pagesa te larta te derdhura sipas tij nga Partia Demokratike. “Padiskutim qe ka nje fshehje, ku vetem Ciljeta me hieret e saj ne ate fushate ka m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.703Z

Ndoka program për bashkëpunimin

02/02/2005  Kryetari i Grupit parlamentar të PDR-së, Nard Ndoka, tha dje se ka hartuar një projekt për bashkëpunimin me Partinë Demokratike në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. "Ky projekt-bashkëpunim synon krijimin e një klime të re politike mes dy forcave opozitare dhe është

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama