Rezultate te kerkimit per termin: +Ndon

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.839Z

Gjysmëfinalja e parë e Festivalit Europian, Hersi Matmuja këndon sonte e 6-ta

KOPENHAGEN- Gjysmëfinalja e parë e Festivalit Europian do të hapë siparin sot në orën 21:00, drejtpërdrejtë nga Kopenhageni, Danimarka. Hersi Matmuja  përfaqësuesja shqiptare në "Eurovizion" do të ngjitet sonte e 6 n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.083Z

Isa Mustafa “perëndon” PDK-në

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka postuar në faqen e tij zyrtare në Facebook dy fotografi: në njërën dielli duke lindur dhe tjetrën duke perënduar. Foton ku perëndon dielli, ai e asocon me PDK-në, ndërkaq atë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.802Z

Daçiq, këndon dhe negocion në Bruksel

Sapo të fillojë biseda në mes mysafirëve në një darkë zyrtare, një njeri i jep shenjë muzikantëve, e grabit mikrofonin dhe i këndon disa këndë të përzgjedhura nga folklori rom. Këngëtari nuk është askush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.178Z

Shahirja iu këndon Behgjet Pacollit e Adem Grabovcit

Po i këndohet Behxhet Pacollit, më herët ju këndua edhe Adem Grabovcit. Rapsodja Linda Morina ditë më parë ka publikuar një këngë për Behgjetin, ku këndon për të veprat e Pacollit që ja ka bërë kombit shqiptar. Nd&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.013Z

Pse Meda nuk këndon për Bajram?

Këngëtari i njohur kosovar, Meda, nuk këndon asnjëherë në natën e Bajramit. “Arsyeja pse jam i lirë sonte është nuk këndojë në natën e Bajramit. Dua t’i respektojë disa rregulla që janë me fe”, ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.980Z

Maradona dje e rrahu, sot i këndon serenatë

Diego Armando Maradona u bë përrallë para një jave kur në një video të fshehur u pa duke e goditur shuplakë gruan e tij. Por një javë më pas, Maradona duket shumë i dashuruar në të. Në një emision televiziv, Maradona i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.801Z

Gena këndon në shtëpi publike

Këngëtari nga Shqipëria, Gena Lito, ka "gjetur punë" në një shtëpi publike në Zvicërr.  Ai sonte do të këndoi live në njërën prej shtëpive publike të quajtur 'Golwand' në Baden afër Cyrihut, e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama