Rezultate te kerkimit per termin: +Ndoshta +Melody

Total: 7
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.406Z

Melody Thornton, çfarë ke veshur kështu (FOTO)

Share Ish-anëtarja e Pussycat Dolls, Melody Thornton, është shfaqur në një eveniment muzikor me një veshje të çuditshme. Ajo ka pasur të veshur një fustan totalisht transparent, që i tregonte plotësisht gjoksin. Ndoshta Melody kërkonte të tërhiqte vëmëndje, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.866Z

"Melodia e Natyres", arti konceptual i Lian Lutfise

Intervista/ Flet per "KJ" piktori qe jeton ne Turqi, i cili vjen ne vendlindje me ekspoziten e tij te trete Per te nuk eshte vetem piktura forma permes se ciles artisti shpreh natyren magjepsese dhe konceptet e jetes. Poezia e muzika shkrihen fare natyrshem me piktorin Lian Lutfija, i cili keto d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.551Z

Alban Skënderaj flet nga pista e Formula 1

Është një djalë që ëndërron dhe guxon Alban Skënderaj. Një këngëtar që e kërkon me ngulm suksesin, që vrapon të përmirësojë veten, të kërkojë suksesin e të kalojë kufijtë. Të parën shenjë na e dha para pak kohësh me realizimin e albumit të fundit "Melody", për të cilin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.730Z

Në konkurrim vetëm me Miriamin

Jeta artistike dhe profili publik i Alban Skënderajt kanë ndryshuar mjaft nga shfaqja e parë në skenë. Pesë vjet të shkuara, me pasionin e një djaloshi të dhënë pas muzikës, trokiti në derën e një festivali për afirmim. Kënga me të cilën konkurroi në edicionin e dytë të "Top Fe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.995Z

“Deri sa vdekja të na ndajë”, kur premtimet merren seriozisht

Claudia Mori e Adriano çelentano,46 vite dashuriIshte e bukur dhe shumë e re, Claudia Mori, kur u martua me Adriano çelentanon, në mënyrë të fshehtë, natën në kishën e San Francesco-s në Grosseto. Kanë kaluar 46 vjet dhe “çifti më i bukur në botë”, ka kaluar çdo krizë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.446Z

Elizabeth, kjo mësuese e keqe

Elizabeth, një mësuese që nuk i intereson fare puna dhe ka çdo ves të keq që mund të imagjinoni kërkon vetëm një gjë: të martohet me një njeri të pasur. “Bad Teacher” është po ashtu filmi i radhës që do të shfaqet në DigiGold, gjatë netëve festive. Elizabeth, e intere

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.582Z

Nertila Koka: "Ja arsyet, qe me mbajne larg Shqiperise"

Vazhdon te ruaje ende pamjen e fresket dhe feminore me te cilen publiku e kujton, qe nga debutimet e saj te para ne skene. Nje femer e brishte, e qete dhe shume e ndjeshme, duket se Nertila Koka i pasqyron keto cilesi ne cdo qelize te qenies se saj. Prej shume vitesh jeten e ka ndertuar jashte Shqip

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama