Rezultate te kerkimit per termin: +Ndoshta

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.600Z

Rama-Bashës për letrën: Po? Jo? Ndoshta po, ndoshta jo? As po as jo?

Nga Edi Rama Sot i kam nisur zyrtarisht ftesën këtu bashkëngjitur, zotit Lulëzim Basha. Sapo ka mbërritur mbi tavolinën time, përgjigja e tij, këtu bashkangjitur gjithashtu. Ju lutem më thoni nëse jam unë gabim apo ka diçka që nuk shkon fare në përgjigjen në fjalë! Sepse më ngjan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.325Z

Mavraj: Ndoshta duhet të luaj në sulm!

Autori i golit të parë, që ktheu edhe gjithë ndeshjen Mërgim Mavraj thotë se ndoshta duhej që të luanim më fort që në fillim. Aktualisht Mavraj është ndër lojtarët që ka shënuar më shumë gola në këto eleminatore dhe ai me shaka thotë që "ndoshta duhet të luajmë në sulm" "U

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.605Z

Rama kërkon ndihmë të lexojë përgjigjen e Bashës: Po? Jo? Ndoshta po ndoshta jo? As po as jo? Apo thjesht asgjë?

Kryeministri Edi Rama thotë se nuk është në gjendje të kuptoj në të vërtet se çfarë përgjigje i ka kthyer Lulzim Basha pas ftesës së tij për takim: Po? Jo? Ndoshta po ndoshta jo? As po as jo? Apo thjesht asgjë? Dhe për këtë kërkon ta gjykojnë vet lexuesit. Sot i kam nisur zyrt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.559Z

Ndoshta e kam gabim

Pse është në rritje kërkesa publike që komandantët të ndëshkohen për bëmat e luftës – në emër të zhvatjeve të pasluftës? Nga Dukagjin Gorani*   Javën e kaluar, Fatos Lubonja dhe Arben Idrizi e shkaktuan një infarkt publik mes shqiptarësh. Si zakonisht,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.894Z

Vrasjet në Francë, ndoshta krim brenda familjes

Gazeta ShqipKrimi Hetuesit francezë njoftuan se një mosmarrëveshje familjare mbi pasurinë mund të jetë shkaku i vrasjes së një familjeje të tërë angleze, një krim që ndodhi në alpet e Francës. Tre anëtarë të një familjeje, Saad al-Hilli, 50 vjeç, bashkëshortja e tij dhe kunata u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.327Z

Balotelli Ndoshta keni te drejte sjam Italian

I kryqezuar nga mediat analistet por edhe nga tifozet pas eliminimit te Italise ne Boteror Mario Ballotelit nuk i mbajne me nervatbr br Edhe pse eshte perkujdesur disi ne perzgjedhjen e fjaleve SuperMario reagon ashper ne rrjetet sociale ndaj atyre qe i kujtojne faktin se eshte nje italian i natyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.843Z

Mos ndoshta Kim e ka ndërmend të martohet?

Në fillim u dëgjua se Kim Kardashian dëshiron të ketë një fëmijë me të dashurin e saj Kanye West dhe tashmë e shohim të veshur me fustan nusërie. Ne çdo ditë po marrim të reja nga jeta e saj. Kim Kardashian ka hedhur në Twitter foton me fustan të bardhë nën shënimi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama