Rezultate te kerkimit per termin: +Ndreca

Total: 1508
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.217Z

Rikthehet Gjergj Ndreca

Gjergj Ndreca, ish i burgosuri politik që tentoi vetëflijimin javën e shkuar u kthye në mbrëmjen e së mërkurës në Tiranë pas kurimit në Selanik. Ai tha se u nis me ambulancë pasi dëgjoi për vendimin e gjykatës s&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.976Z

Ndreca, kryebashkiaku futbollist

Ded Ndreca, njeriu qe prej dy vjetesh drejton bashkine e Mamurrasit eshte ai qe e gjithe qyteza e identifikon me teper si nje futbollist. 44 vjeçari ende vazhdon te luaje, duke perkrahur skuadren e tij jo vetem financiarisht. Ndreca ka perkrahur fuqishem ekipin qe ne dy vite ekzistence arrin te lua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.444Z

Gjergj Ndreca kërcënon me vetëvrasje

Gjergj Ndreca, mbrëmë gjatë protestës te monumenti i Skënderbeut I përndjekuri politik Gjergj Ndreca alarmoi mbrëmë për disa orë Policinë e Tiranës, pasi fillimisht kërcënoi se do të hidhej nga monumenti i Skënderbeut në qendër të kryeqytetit e më pas kërkoi të hynte në grevë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.758Z

Ndreca Kolegji vendim profesional

Tom Ndreca, relatori që kryesoi trupën e gjyqtarëve të Kolegjit Zgjedhor që rrëzoi të premten e kaluar kërkesën ankimore të PS, hedh poshtë pretendimet e socialistëve për shkelje të ligjit me mosparaqitjen e argumenteve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.063Z

Gjergj Ndreca, rebeli i përjetshëm

Ish- i burgosuri politik, Gjergj Ndreca, është aktualisht 51 vjeç dhe është dënuar në vitin 1984 me 15 vjet burg për tentativë arratisjeje. Ai është nga Mirdita dhe siç tregojnë bashkëvuajtësit e tij ishte një kundërshtar i regjimit, për një jetë më të mirë kis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.269Z

Ndreca ne Gjykaten e Larte

Presidenti Bujar Nishani dekretoi dy anëtarë të rinj të Gjykatës së Lartë. Në dekretin e Presidentit thuhet se duke u bazuar në mbështetje të nenit 93 dhe 136 pika 1, dekreton zotin Admir Thanza dhe zotin Tom Ndreca si dy anëtarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.314Z

Ndreca leter Hillari Klintonit

Gjergj Ndreca, ish i burgosuri politik, emri i të cilit nisi të bëhet i njohur për reagimet e tij të dhunshme kundër politikanëve dhe arriti kulmin me djegien e tij publike në 8 tetor përpara tendave të grevës së urisë, duket opt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama