Rezultate te kerkimit per termin: +Ndrmarrja

Total: 26
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.435Z

Laberion - Top ndrmarrja 2009

Agjencia pr Mbshtetjen e Ndrmarrjeve t Vogla dhe t Mesme ka shpallur t mrkurn Laberion-in nga Besiana, prodhues i lngjeve nga pemt dhe perimet, si ndrmarrjen m t mir t vitit 2009, n mesin e 56 ndrmarrjeve q kan konkurruar pr mimin Top Ndrmarrja 2009. N mesin e 13 ndrmarrjeve m t suksesshme juria e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.180Z

Fier, 5 fshatra katër muaj pa ujë

Banort thon se ujin n kto dit t nxehta po e sigurojn n nj fshat fqinj Komuniteti i pes fshatrave n Komunn Frakull Rrethi Fier prej katr muajsh sht duke vuajtur thatsirn. Paradoksi qndron se n zonn ku ata banojn ndodhet vendburimi i ujit pr t gjith qytetin e Fierit dhe rrethinat e tij. Sipas banorve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.814Z

Remontet e OSSH-së thajnë Tiranën pa ujë

Drejtoria e Kanalizimeve: Do t ket furnizim t pjesshm n disa zona t kryeqytetit Pr m shum se dy dit kryeqyteti do t ket furnizim t pjesshm me uj, madje n disa zona nuk do t ket fare prurje pr shkak t nj remonti q po kryen OSSH. Disa zona t kryeqytetit do t vuajn sot e nesr mungesn e furnizimit me u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.277Z

Konkurrenca gjobit ARMO-n me 271 milionë lekë

Autoriteti i Konkurrencs ka gjobitur kompanin e nafts “ARMO” me 271 milion lek, pr shkak t abuzimit, q ajo ka kryer n tregtimin e nafts D2 gjat vitit 2009, duke krijuar pozit dominuese abuzive n treg. Autoriteti i Konkurrencs njoftoi dje se pas nj hetimi t thelluar ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.395Z

Emigrantëve u faturohet ujë edhe kur janë jashtë shtetit

Ankesat Faturimi bhet aforfe, pa kontrolluar konsumin Ujsjellsi i Fierit shtstacioni i radhs i ankesave t emigrantve. Shkak janfaturimet aforfe t ujit t pijshm, ndonse ata nuk jetojn n Fier prej disa vitesh. Mbi 50 emigrant i jan drejtuar ditt e fundit Ndrmarrjes s Ujsjellsit pr t depozituar ankesa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.162Z

Tet milion n valn 41 t privatizimit

Agjencia Kosovare e Privatizimit (AKP) hapi sot ofertat pr 29 ndrmarrje t vals s 41-t t privatizimit, 22 prej t cilave jan shitur me spin-off t rregullt pr nj shum t prgjithshme prej 7.966.890 euro. M s shtrenjti sht shitur Banja Shndetsore e Kllokotit, pr 3.6 milion euro. Fituesi pr ndrmarrjen Me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.615Z

Remontet e OSSH, Tirana dy ditë pa ujë të pijshëm

Kryeqyteti do te vuaje per dy dite mungesen e ujit te pijshem. Shkak per kete jane punimet q Operatori i Sistemit te Shperndarjes po kryen n linjat e transmetimit Kinostudio- Lanabregas-Qafmoll. Sipas njoftimit nga ndrmarrja e Ujsjells Kanalizimeve n Tiran, per shkak te punimeve do t dal jasht funks

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama