Rezultate te kerkimit per termin: +Ndrprerja

Total: 16
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.391Z

Riparimi i defektit të dimrit, lë banorët pa ujë në verë

Berat Ndrprerja e ujit t pijshm do t vazhdoj deri n fund t javs Tashm qytetart e Beratit do t prballen me mungesn e ujit t pijshm, pasi riparimi i defektit n tubacionin e Bogovs gjat rrshqitjeve t stins s dimrit kaq ata t ngelen pa uj t pijshm. Q prej dits s hn, qytetart i jan drejtuar dyqaneve pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.393Z

Lidhjet e paligjshme, Dollapi pakt me policinë

Drejtori i Ujsjellsit t Tirans, Seit Dollapi ka nnshkruar nj marrveshje bashkpunimi me drejtorin e Policis s Tirans, Tonin Vocaj me qllim q aksionet e ndrmarrjes s Ujsjellsit pr prerjen e lidhjeve t paligjshme n rrjet t mbshteten nga forca t policis n rast nevoje. Prvec se i amortizu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.249Z

Rritje e numrit të aborteve në zonat industriale

Fieri sht qyteti me numrin m t madh t aborteve n vend. Mjekt gjinekolog konfirmojn, se ndrprerja e pavullnetshme e barre-lindjve ka shnuar rritje shqetsuese pr periudhn 2009-2010. Ky fenomen sht vn re n moshat 25 deri n 30 vje, ndrsa ka patur raste t aborteve edhe nn moshn 18 vje. Besnik Ibrahimaj,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.108Z

Vijon kufizimi i dritave në gusht

OSSH: Operatori i Sistemit t Shprndarjes (OSSH) njoftoi dje se do t vijonte me kufizimin e energjis elektrike pr shkak t remonteve, t parashikuar n planin e investimeve dhe t ndrrimit t linjave. Ndrprerja e dritave do t kryhet pr javn q vjen, n datat 16-20 gusht, ndrsa remontet do t kryhen nga ora

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.180Z

Bashkia: Është ndërprerë energjia. OSSH: Nuk janë paguar faturat

Patoz, qyteza mbetet pa ndriim Edhe pse sht investuar koht e fundit, srish rrugt e qytezs s Patosit gjat mbrmjes dhe nats nuk ndriohen. Kjo ndodh pasi ndriuesit nuk funksionojn. Bashkia e Patosit u shpreh se ishte ndrprerja e energjis elektrike ajo q la brendsin e qytezs pa ndriuar. Pak muaj m von,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.634Z

Kurum: Greva e paligjshme rrezikon biznesin

Kurum ka reaguar pas komenteve n media lidhur me grevn e punonjsve t saj prej dats 3 gusht. duke e konsideruar at t paligjshme. ndrsa paralajmron edhe mbylljen e aktivitetit nse vijon kjo situat. Kurum International sh.a. njofton se ndrprerja pa afat e puns prej dats 3.8.2010 dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.931Z

Sauku 13 ditë pa ujë, banorët hidhen në protesta

Bashkia e Tirans: Ndrsa temperaturat kan shnuar 40 grad Celsius, nn nj qiell prvlues, banorve t Saukut u duhet t prballen edhe me mungesn e ujit. Prej 13 ditsh n Sauk banort nuk furnizohen n asnj orar me uj. Banort t irrituar kan dal n nj protest ku pr disa minuta kan bllokuar edhe rrugn kryesore.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama