Rezultate te kerkimit per termin: +Ndryshimi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.514Z

Rama: Pse na nevojitet ndryshimi

Denis Dedej "Ndryshimi qe ne do te sjellim, eshte ndryshimi i nje epoke me nje epoke tjeter, permes nje politike te re, qe nuk jeton per te perbaltur dhe shkaterruar kundershtarin, por per te nxjerre Shqiperine nga balta dhe shkaterrimi, qe politika e vjeter prodhon prej 18 vjetesh dhe prej 18 vjete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.240Z

Arvizu: Ndryshimi nuk vjen brenda natës. Por nëse shqiptarët janë të vendosur, ndryshimi do të vijë

Share Ambasadori amerikan në Tiranë, Aleksandër Arvizu, ka organizuar pritjen tradicionale për Ditën e Pavarësisë së SHBA. Edhe pse festohet pas pak ditësh, ambasadori amerikan e organizon pritjen përpara me shqiptarët pasi shkon në vendin e tij për ta festuar atje 4 korrikun. Duke fo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.794Z

Ndryshimi i gjuhes shqipe

Ndryshimi i gjuhes shqipe E marte 16 Prill 2013 1630 p styletext-align justify Ndryshimi i gjuhes shqipeTeksa debatet mbi shqipen e sotme kane qene e vijojne te jene te nxehta mediatikisht apo mes studiuesve kete te marte eshte mbledhur per keto ceshtje keshilli nderakademik i gjuhes shqipe Gjuh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.467Z

Ndryshimi, një qasje efektive!

Nga Isidor Koti Përdorimi i fjalës ndryshim ka zënë aq vend nëpër slogane dhe në të folurën e përditshme, aq sa është bërë fjala më efektive, jo vetëm në imazh, por edhe në qasje me njerëzit. Një administrator pallati nuk mund ta tregojë ndryshimin me fjalë pa fakte e pa vepra,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.488Z

Ndryshimi katastrofal

Edicioni i sivjetmë i La Ligës ka filluar më herët se zakonisht. Por, ndryshimi është shndërruar në ‘bumerang’. Në Nou Camp ishin 40 mijë ulëse të zbrazëta në ndeshjen mes Barcelonës dhe Real Sociedadit. Pati edhe më keq, 11 mijë shikues përcollën nga stadiumi duelin Zar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.286Z

Shtyhet ndryshimi i 3 neneve

Kuvendi do të ngrejë një komision dëgjimor ndaj kandidatëve të presidentit   Këshilli i Rregullores i mbledhur dje me dyer të mbyllura ka vendosur që të ndryshohet vetëm neni 111 i Rregullores Parlamentare që i jep të drejtë Kuvendit që të shqyrtojë dekretet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.533Z

Fushata- Veliaj: Ndryshimi është duke ardhur

“Kanë qënë 4 vite të vështira dhe jam i bindur që secili këtu në Delvinë i ka përjetuar me vështirësi këto katër vjet. Por merrni zemër, merrni kurajo, ndryshimi ëhstë duke ardhur” kështu deklaroi kreu i G99 gjatë një takimi në Delvinë. DELVINE- Kreu i G99 u ka bërë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama