Rezultate te kerkimit per termin: +Ndue +Kola

Total: 354
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.445Z

Mirdite/ Prangoset 32-vjecari Ndue Kola

Mirdite- Policia e Mirdites ka vene dje ne pranga 32-vjecarin Ndue Kola, nga fshati Klos i komunes Fan te Mirdites. Arrestimi eshte bere per veprat penale te "kanosjes me arme" dhe "armembajtje pa leje", pasi dyshohet se ka tentuar te vrase vellane e tij, se bashku me xhaxhane dhe djemte e tij, dy d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.963Z

Deputeti i PS, Ndue Kola: Qeveria ka harruar qytetin e Pukës

PUKË- Puka është ndër rrethet ku gjatë gjithë viteve të tranzicionit është lënë në harresë dhe nuk po kujtohet askush për të. Kështu shprehet deputeti i Partisë Socialiste në këtë rreth Ndue Kola, i c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.988Z

Puke Kola i PS-se Duhen investime

Deputeti i Partise Socialiste ne rrethin e Pukes Ndue Kola deklaroi dje se rrethi qe ai perfaqeson ne Kuvend kerkon me shume investime nga ana e qeverise. Puka eshte nder rrethet ku gjate gjithe viteve te tranzicionit eshte lene ne harrese dhe nuk po kujtohet askush per te - u shpreh ai. Po ashtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.411Z

Belgjika sjell në burgjet shqiptare vrasësin lezhjan Kristjan Kola

Tiranë, 26 Gusht 2010 NOA - Zyra Qendrore Kombëtare Interpol Tirana ekstradoi sot nga Belgjika të kërkuarin për vrasje, Kristian Kola. Ekstradimi i tij u bë pasi lezhjani ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar. Zyra Qendrore Kombëtare Interpol Tirana konfirmoi për agjencinë NOA

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.907Z

Bamir Topin e presin në Pukë kryetari vendor i PS-së, si dhe deputeti socialist, Ndue Kola

31-10-2011 / Gazeta 55 Nomenklatura e majtë e qytetit verior është angazhuar dje për të bërë disi të hijshme aksionin politik të partisë së re, që Bamiri po përpiqet të ngrejë edhe në Pukë. Organizatorë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.388Z

Liza: Burrin ma vrau Mark Kola me dy djemtë e tij

17/12/2004  TIRANË – "Burrin më vrau Mark Kola me dy djemtë e tij Ilir Kola dhe Ernest Kola. Unë vetë nuk kam parë asgjë, por pas vrasjes në datë 27 mars 1996 në orët e pasdites erdhi vajza dhe më tregoi gjithçka. Vajza ime Drita që tani është në Greqi ishte me babain ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.552Z

Prokurori më kërkoi bashkëpunim

04/06/2005  Mark Kola akuzohet bashkë me djemtë për vrasje TIRANË – "Kur na morën me furgon dhe na sollën në Tiranë për t’u hetuar e më pas gjykuar, prokurori i çështjes na mori në pyetje mua dhe djalin, por një nga një. I pari u pyet djali, e më pas unë. Të dyve na

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama