Rezultate te kerkimit per termin: +Ne +Keshillin

Total: 3837
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.060Z

Ylli ne keshillin e mandateve

Ylli ne keshillin e mandateve E marte 05 Mars 2013 1708 Ylli ne keshillin e mandateveDeputeti socialist Fidel Ylli ka sqaruar para keshillit te mandateve raportin e tij ndaj kushtetutes dhe ligjit pas kerkeses se nje grupi deputetesh te PD per heqjen e mandatit Sipas Yllit pronesia e nje radioje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.079Z

Malaj Jam ne gare per Keshillin Mbikeqyres

e Hene 27 Tetor 20140904 am brbrIsh-ministri socialist i Financave Arben Malaj ka depozituar dosjen e tij ne Parlament per nje vend ne Keshillin Mbikeqyres te Bankes se Shqiperise Ai shprehet se nuk i eshte pergjigjur kerkeses se Kryeministrit dhe as te Presidentit per Guvernato

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.763Z

Kosova, kryefjala ne Keshillin e Evropes

Tej zgjedhjes se kreut te ri te Asamblese Parlamentare te Keshillit te Evropes, tej gjendjes ne republikat ish-sovjetike, organizata me e madhe evropiane ka ne qender te diskutimeve Kosoven. E mbledhur si cdo vit, edhe kete dimer, ajo do te trajtoje probleme me te gjera, krahasuar me axhenden e Bruk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.555Z

Mustafaj Berisha gaboi ne Keshillin Kombetar

TIRAN - Ish-ministri i Jashtem ne qeverine Berisha Besnik Mustafaj tha dje se memorandumi i paraqitur prej tij ne mbledhjen e Keshillit Kombetar te Partise Demokratike ne thelb ia arriti qellimit dhe solli nje fryme te re brenda partise. Ne nje prononcim televiziv hartuesi i memorandumit te 6 shku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.836Z

Ryker ne Keshillin e Sigurimit

Shefi i UNMIK-ut, Joakim Ryker, do te raportoje ne Keshillin e Sigurimit te Kombeve te Bashkuara ne 8 janar, mbi situaten ne Kosove. Lajmi eshte konfirmuar nga zyrtare te Kombeve te Bashkuara, nderkohe qe formati i debatit nuk eshte bere i ditur ende. Megjithate, mesohet se ambasadoret e Keshillit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.296Z

Rama hap konkursin per ne Keshillin Mbikeqyres

e Marte 16 Shtator 20141120 am Ftojme shqiptaret nga sistemi financiar nderkombetarbrbrKryeministri Rama ftoi dje te gjithe shqiptaret qe punojne ne institucionet financiare nderkombetare te konkurrojne per anetar te Keshillit Mbikeqyres te Bankes se ShqiperisebrPermes nje post

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.851Z

Lezhe, e djathta merr shumicen ne keshillin bashkiak

Partite e koalicionit qeverises jane tashme mazhorance edhe ne Keshillin Bashkiak te Lezhes. Kjo pas largimit nga Aleanca per te Ardhmen i perfaqesuesit te Partise Social Demokrate, Agron Vraja dhe dy anetareve te tjere nga partite aleate. Mazhoranca ka zgjedhur me shumice votash edhe nenkryetarin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama